fbpx

ROCKNEWS

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCKNEWS

Black Veil Brides vydávají nové EP

Uplynul sotva rok od chvíle, co skupina Black Veil Brides vydala desku “The Phantom Tomorrow” a pánové o sobě opět dávají vědět. Před pár dny vypustili do světa nový singl “Savior II”. Jedná se o skladbu, která bude součástí EP “The Mourning”, které vyjde 21. října.

Waltteri Väyrynen mění působiště

Finský bubeník Waltteri Väyrynen se před časem rozhodl změnit působiště. Po sedmi letech u Paradise Lost přestoupil do týmu švédských Opeth. Jak se adaptoval a jak mu to jde za škopky budou moci čeští fanoušci vidět 19. září, kdy Opeth vystoupí v Praze.

Lamb Of God hlásí hotovo

Pokud si rádi smlsnete na jehněčím, máte se na co těšit. Americká družina Lamb Of God přichystala desítku našlapaných skladeb, které vyjdou už 7. října na albu “Omens”. Jednou z písní bude i aktuální nový singl “Grayscale”.

Nick Simmons jde ve šlépějích svého otce

Nick Simmons, třiatřicetiletý syn zakládajícího člena kapely Kiss Gena Simmonse, své geny nezapře. Nedávno se objevil během koncertu na pódiu společně s kapelou Wolfmother, aby zahráli píseň “Woman”.

Amaranthe zvou na koncert

Severští Amaranthe a němečtí Beyond The Black vyrážejí na společné turné. V jeho rámci se zastaví 29. října také ve zlínském Masters Of Rock Cafe. Čekání na koncert si můžete nyní zpříjemnit také společným songem “Make It Better”.

Dočkáme se od kapely Staind nové desky?

Kapela Staind už více než deset let nepřišla s novou muzikou. Jak ale v nedávném rozhovoru prozradil jejich kytarista Mike Mushok, pánové aktuálně pracují na nové desce. Ta by měla vyjít během příštího roku.

Neúnavný Billy Idol

Fanoušci Billyho Idola by si měli do svých diářů zaznamenat datum 23. září. Ten den totiž vyjde jeho nové minialbum. Ponese název “The Cage EP”, bude obsahovat čtyři skladby, přičemž k dispozici je pilotní singl “Cage”.Komentáře

komentářů