fbpx

ROCKNEWS

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCKNEWS

EPICA

Symfonická partička Epica pilně pracuje na muzice, která se 11 listopadu objeví na jejich zbrusu novém EP. To ponese celkem 7 skladeb, ve kterých se ukáže celá řada velice zajímavých hostů z kapel jako jsou Uriah Heep, Kamelot, Powerwolf atd.

Deep Purple

Není to tak dávno kdy se od Deep Purple odloučil jejich kytarista Steve Morse a tak bylo třeba najít náhradu. Tou je Simon McBrid, který se stal plnohodnotným členem této rockové legendy.

UDO

Už 35 let to mistr UDO táhne za vlastní provaz, a tak si tento borec pro své fanoušky nachystal výběrovku toho nejlepšího co kdy sám a nebo s Accept vydal. Bude to celkem 33 skladeb, které budou zaznamenány hned na dvou discích a datum vydání tak to je stanovené na 18. listopadu.

In Flames

In Flames vypustili do světa termín vydání svého v pořadí čtrnáctého studiového zářezu. Bude to 10 února příštího roku, a jak bude znít tak to nám chlapi servírují už na třetím singlu.

Iron Maiden

Iron Maiden mají venku zbrusu nový videoklip ke skladbě Stratego, která se zatím dočkala animovaného zpracování. Tentokrát jde o koncertní záběry, které byly pořízeny během jejich světového turné a jak je vidět stojí to opravdu za to.

Ville Valo

Ville Valo finišuje se svým novým albem, které by se na pultech obchodů mělo objevit 13 ledna. Jakým směrem se tento chlapík s muzikou vydal nám představil už v několika ukázkách a jak on sám říká, toto album pro mne představuje jakýsi záchranný kruh.

Rammstein

I když byly vstupenky na koncertní turné Rammstein dány do oběhu před pár dny jak je vidět jen se po nich zaprášilo. No a tak se kapela rozhodla přidat další termíny a to jak v Budapešti, Vídni, Bruselu, Polsku, Dánsku, Nizozemsku ale taky v Mnichově a nebo Berlíně.Komentáře

komentářů