fbpx

ROCKNEWS

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCKNEWS

Už před Vánoci oznámil Todd La Torre, zpěvák skupiny Queensryche, že mají nachystané všechny skladby na nadcházející album. Nyní dal svým slovům za pravdu, pánové se zavřeli se do studia a začali nahrávat novou desku. Ta by měla vyjít na konci tohoto roku.

Nedávno se o Bruci Dickinsonovi dozvěděli fanoušci novou zákulisní informaci. Zpěvák skupiny Iron Maiden se v jednom rozhovoru totiž přiznal, že mezi jeho záliby patří sbírání hotelových mýdel z celého světa. Prý už jich za svou kariéru nastřádal takové množství, že si žádné nemusí kupovat.

U příležitosti šesti let od úmrtí Lemmyho Kilmistera si tour manažer a produkční kapely Motorhead pořídili nová tetování. Oba členové doprovodného týmu přitom nechali do inkoustu přimíchat zpěvákův popel.

Motörhead Crew Get Tattoos Using Ink Blended with Lemmy's Ashes
Nová tetování Eddieho a Emmy na počest Lemmyho

Hudební magazín Rolling Stone nedávno informoval ohledně boje některých kapel se situací, která rezonuje dnešním světem více než hutné kytarové riffy. V rámci prevence kapely využívají speciálně vycvičené psy pro vyčmuchání nakaženého člověka. Mezi takové formace se řadí například Metallica nebo Tool.

Rockové ikony KISS vydají 11. března další díl své oficiální archivní série Off The Soundboard. Tentokrát se bude jednat o nahrávku pořízenou v amfiteátru Virginia Beach v létě roku 2004. Záznam živého vystoupení bude dostupný v mnoha formátech, mimo jiné také v limitované edici tří zelených vinylových desek. 

Novou desku má v úmyslu nahrát Noel Gallagher. Bývalý kytarista skupiny Oasis má namířeno rovnou do legendárního studia v Abbey Road. Tam s doprovodnou kapelou dají vzniknout novému hudebnímu materiálu. Ke všemu se to celé bude i natáčet na kameru a vznikne o tom dokument.

Kanadská kapela Billy Talent po šesti letech vydá novou desku. Ta se bude jmenovat Crisis Of Faith, bude obsahovat deset skladeb a vyjde v pátek 21. ledna. Venku už je několik ochutnávek, včetně posledního krátkého a úderného singlu s názvem Judged.

BILLY TALENT – JUDGED


Komentáře

komentářů