fbpx
 Čas Rock ONLINE
Právě dohrálo:

ROCK NEWS 10

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCK NEWS 10

Dalším borcem, který se na Hollywoodském chodníku slávy dočkal svojí hvězdy je Billy Idol. Jak sám říká: „Nikdy by mě nenapadlo, že u muziky zůstanu tak dlouho, a proto si toho opravdu cením a všem děkuji!“

Iron Maiden si pro své fanoušky nachystali další raritku. Tentokrát v podobě oficiální kolekce poštovních známek. Celkem 8 kousků šlo do světa 12. ledna. Je na nich, jak Eddie, tak samotní členové kapely během svého koncertního vystoupení.

Německá partička In Extremo ruší svoje evropské turné, na které se měli vydat na konci února. Během něho byla na 12. března naplánovaná koncertní zastávka ve Zlíně. Takže, pokud už máte koupené vstupenky, můžete je vrátit v místě pořízení.

Peter Gabriel vypustil do světa první singl z chystané desky, která by podle dostupných informací měla spatřit světlo světa v první polovině tohoto roku. Půjde o studiovku, na kterou fanoušci čekají dlouhých 21 let, a tak ji tento borec v květnu předvede na chystaném turné.

Pouhý jeden den vydržela na svém místě stát socha Tilla Lindemanna, kterou v životní velikosti vytvořil jistý Roxxy Roxx. V německém Rostocku byla instalovaná v předvečer Tillových narozenin, ale očividně měl o ni zájem někdo úplně jiný než samotný oslavenec.

 Kapela Ingott s příchodem nového roku nelení a vypouští do světa zbrusu nový videoklip ke skladbě Havran. Ta je součástí jejich posledního alba Commanndo, a jak je podle záběrů vidět, povedlo se jim to opravdu skvěle.

Ostřílený bubeník Dave Lombardo se před časem pochlubil novým hudebním projektem Venamoris. V něm se role zpěvačky a pianistky chopila jeho manželka Paula, a pokud čekáte hudební styl podobný Testament nebo Dead Cross, tak jste na omylu.Komentáře

komentářů