fbpx
 Čas Rock ONLINE
Právě dohrálo:

ROCK NEWS 5

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCK NEWS 5

Pozvánka na koncert Tenacious D

Dvojice muzikantů, známá pod názvem Tenacious D oznámila termíny svého evropského turné. Jack Black a Kyle Gass se v jeho rámci 4. června 2023 poprvé představí českým fanouškům v pražském Foru Karlín.

Sting navštíví Pardubice

Gordon Matthew Thomas Sumner, kterému ovšem nikdo neřekne jinak nežli Sting, přijede do České republiky. 18. července vystoupí v pardubické Enteria aréně na speciálním koncertu My Songs.

Meshuggah mají nový videoklip

Švédští průkopníci extrémního tech-metalu MESHUGGAH zveřejnili videoklip k písni „They Move Below“. Tato skladba pochází z jejich poslední desky „Immutable“. Zajímavostí je, že tento klip byl vytvořen s pomocí programu umělé inteligence.

Iggy Pop vydá novou desku

Iggy Pop nedávno oznámil, že má v plánu pustit se do práce na novém albu. Jeho devatenáctá sólová deska se bude jmenovat „Every Loser“ a vyjde 6. ledna 2023. K mání je i první ochutnávka v podobě singlu “Frenzy”.

Nita Strauss a Alissa White Gluz

Americká kytaristka Nita Strauss rozhodně nezahálí ve své sólové tvorbě. Výsledkem toho je například song “The Wolf You Feed” v němž se o vokální linku stará zpěvačka kapely Arch Enemy, Alissa White Gluz.

Koncert skupiny WASP byl zrušen

Kapela WASP měla na začátku listopadu koncertovat v Dallasu. Těsně před tím než vůbec skupina vystoupila na pódiu, musela být jejich show zrušena. A to kvůli požárním předpisům, neboť kapacita sálu, kde se mělo hrát, byla překročena.

Synové Larse Ulricha mají vlastní kapelu

Nedávno o sobě dali vědět synové bubeníka z Metallicy. Duo Myles a Layne Ulrychovi založili kapelu Taipei Houston a před pár dny vydali svou debutovou desku nazvanou Once Bit Never Bored.

Godsmack vydají album

Skupina Godsmack před nějakým časem prohlásila, že následující album, které vydá, bude nejen jejich nejlepším, ale mohlo by být zároveň také tím posledním. Zda to bude pravda, ať jedno nebo druhé tvrzení – na to si budeme muset počkat. Jejich nové album se bude jmenovat Lighting Up the Sky a vyjde už 24. února. Venku je nyní i první degustační chod v podobě singlu You And I.Komentáře

komentářů