fbpx
 Čas Rock ONLINE
Právě dohrálo:
Radio Čas Rock
Vysílání Radia Čas Rock

ROCK NEWS 27

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCK NEWS 27

Koncertní show Judas Priest se nakonec přece jen dočkáme. Bude to 29. března příštího roku, kdy se během svého turné zastaví v Praze a společnost jim budou dělat jak Saxon, tak Uriah Heep.

Cradle Of Filth začali s nahráváním nového alba. Je to zřejmé z fotek, které visí na jejich Facebookovém profilu. Termín vydání zatím sice stanovený není, ale my vás o něm budeme s dostatečným předstihem informovat.

Foo Fighters mají venku svůj další studiový zářez, ze kterého vypustili další kousek podpořený zajímavým videoklipem. Skladba s názvem Show Me How má trochu jiný drive, za kterým stojí i dcera Dave Grohla Violeta.

Kapela Sebastien hlásí změnu ve své sestavě, a to na postu kytaristy. Tu měl v kapele na starost Jirka Háb, který se po dlouhém uvažování rozhodl k odchodu. Chlapi tak ve svém turné pokračují ve čtyřech a jejich nejbližší koncertní zastávka je 24. června ve Velkých Hošticích u Opavy.

Tarja Turunen si i na letošní rok pro své fanoušky nachystala sérii vánočních koncertů. Během nich se 19. prosince zastaví v Olomouci, o den později v Brně a 21. prosinec, tak ten bude patřit Ostravskému Gongu.

Norská partička Sirenia má venku svůj další studiový zářez, který nese označení 1977. K němu se rozhodli vypustit do světa v pořadí třetí singl podpořený videoklipem, který má podle samotné kapely připomenout devadesátá léta.

Americká sebranka Machine Head má sice svoje poslední album venku už nějaký ten pátek, ale to nic nemění na tom, že svým fanouškům nadělili zbrusu nové video. To je zhotovené ze záběru, které vznikly během jejich turné, které jak je vidět stálo opravdu za to.Komentáře

komentářů