fbpx
 Čas Rock ONLINE
Právě dohrálo:
Radio Čas Rock
Vysílání Radia Čas Rock

ROCK NEWS 25

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCK NEWS 25

  • Americká country legenda Dolly Parton pracuje na novém albu plném vzácných hostů s názvem Rockstar. Svým názvem naznačuje, jakým hudebním směrem se bude tato deska ubírat. Termín vydání je stanovený na letošní listopad, a jak bude znít, tak to nám servíruje ve skladbě World on Fire.
  • Vyškovská partička Dark Gamballe vypustila do světa videoklip ke skladbě Špatné věci, která bude součástí jejich nového studiového zářezu. Ten nese pracovní název Dobrý lhář, a kdy bude venku? Tak o tom vás budeme s dostatečným předstihem informovat.
  • 7. července – to je datum, kdy by se na pultech obchodů mělo objevit sólové album Nity Strauss. Ponese celkem 14 kousků, na kterých se objeví vokály takových jmen jako jsou Alice Cooper, Marty Friedman, Dorothy, David Draiman apod.
  • Americká partička Asking Alexandria chystá nové album, které bude jejich osmé v pořadí. To podle samotné kapely údajně zatím nemá žádný název. Ale podle toho, co chlapi vypustili do světa, se máme opravdu na co těšit.
  •  Polští Crystal Viper mají venku zbrusu nový singl, se kterým se chystají do naší české vlasti. Pokud byste rockeři nestihli jejich koncertní set 27. května v Pasohlávkách, tak máte možnost 8. června na festivalu Hellpdays.
  •  Jak to tak vypadá, Kanadská sebranka The Agonist se po dlouhých dvaceti letech rozloučí se svými fanoušky. Důvody, proč chtějí ukončit svoji hudební kariéru jsou jak osobní, tak finanční, ale hlavním důvodem je, že se už nedokážou dohodnout, jakým směrem by se měli jako kapela ubírat.  
  •  Queens Of The Stone Age se 16. června vyšvihnou novou deskou, na které bude 10 zářezů. Máme se těšit na opravdu hodně syrový zvuk, který prý bude se skvělými texty dělat album tím nejlepším, co kdy tito borci stvořili.


Komentáře

komentářů