fbpx

ROCK NEWS 22

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCK NEWS 22

Black Sabbath vydají bohatou reedici

Skupina Black Sabbath potěší fanoušky reedicí desky Live Evil. Stane se tak u příležitosti 40. let od původního vydání. Jedná se o záznam živáku se zpěvákem Ronniem Jamesem Diem za mikrofonem.

Therapy? vydávají novou desku

V pořadí už šestnáctou studiovku vydávají Therapy? Tato severoirská skupina udělá radost svým fanouškům už 5. května albem Hard Cold Fire. Do oběhu vypustili nejprve singl Joy, po kterém následovala skladba Poundland of Hope and Glory.

Ghost si vypůjčili několik skladeb

Ghost mají na 18. května naplánováno vydání EP nazvaného Phantomime. Na něm se objeví pět skladeb, přičemž se bude jednat o coververze slavných písniček. Jednou z nich bude i skladba Jesus He Knows Me od kapely Genesis, ke které vypustili i videoklip.

Mick Mars žene Motley Crue k soudu

Skupina Motley Crue půjde k soudu. Žalobu na ni podal Mick Mars. Jejich bývalému kytaristovi vadí, že mu byl snížen podíl na autorských právech a zároveň byly zpochybňovány jeho muzikantské dovednosti.

Greta Van Fleet vydávají třetí řadovku

Americká skupina Greta Van Fleet hlásí hotovo. Jejich třetí řadovka ponese název Starcatcher a vyjde 21. července. Jednou z deseti skladeb bude i písnička Meeting The Master, která vyšla jako pilotní ochutnávka.

Mercuryho trenky jdou do dražby

V dubnu se bude konat dražba černých kožených šortek Freddieho Mercuryho. Frontman kapely Queen je měl na sobě v roce 1980 během koncertu v Birminghamu. Podle odhadů by se mohli prodat za zhruba 10 000 liber.

Metallica vyhlásila soutěž

Metallica před pár dny vyhlásila soutěž, která se týká všech pochodových kapel. Ty mají nyní na výběr ze 13ti skladeb, které mohou zpracovat a zahrát podle sebe. Vítěz si může odnést výhru až 75 tis dolarů.Komentáře

komentářů