fbpx

ROCK NEWS 21

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCK NEWS 21

Pořadatelé Plzeňského Metalfestu vypustili do světa program festivalu, který se v Lochotínském Amfíku bude konat od 2. do 4. června. Jako první dostane v pátek na pódiu prostor kapela Sebastien, po nich All For Metal a pak už to půjde jako po másle až do neděle, kdy to tam celé ukončí Polská black metalová sebranka Behemoth.

10. května, to je datum, kdy se v Ostravě během svého společného turné zastaví Sabaton, Lordi a taky dívčí seskupení Babymetal. To představí novou posilu, kterou je bývalá členka doprovodného tanečního souboru kapely Momoko Okazaki.

Line Up letošního ročníku festivalu Basinfire se opět rozrůstá. Vedle takových kapel jako jsou Ghost, Airbourne, Pain, anebo třeba Clawfinger se tam ukáže i bývalý frontman kapely HIM Ville Valo.

Švýcarská partička Ad Infinitum má venku zbrusu nové album, které je jejich třetí v pořadí. Na něm, jak sama kapela říká, konečně našla ten správný zvuk a jestli tomu tak opravdu je tak to svým fanouškům servíruje ve zbrusu novém videoklipu ke skladbě Eternal Rains.

Rybičky 48 mají venku snímek s názvem “20 let rock’n’rollu, vy buzny”. Devadesátiminutový film měl premiéru na konci března, za kamerou stál Ondřej Soukup a je v něm vidět opravdu vše.

Není to tak dávno, kdy se Paul Stanley vyjádřil k tomu, proč se při uvedení do Rock’n’rollové síně slávy neukázali v původní sestavě, tedy s Peterem a Acem. Údajně by podle něho šlo o to, že by fanoušci sice viděli Kiss, ale slyšeli něco jiného. To se samozřejmě Acemu nelíbí, a tak žádá omluvu, jinak prý na oplátku vytáhne to, co ví jen on.Komentáře

komentářů