fbpx

ROCK NEWS 20

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCK NEWS 20

Film o kapele Kiss
Začíná natáčení celovečerního filmu o kapele Kiss. Snímek ponese název Shout It Out Loud a má být zaměřen na období ještě, než se skupina stala slavnou. K vidění bude na Netflixu a to už během příštího roku.

Drowning Pool hlásí návrat zpěváka
Do sestavy kapely Drowning Pool se vrací Ryan McCombs. Zpěvák tak po jedenácti letech služby nahradí za mikrofonem Jasena Morena.

Mammoth WVH vydává novou desku
Dva roky od vydání svého debutu ohlásil Wolfgang Van Halen vydání druhého alba. Stejně jako v prvním případě si ho celé nahrál sám. Deska ponese název Mammoth II a vyjde 4. srpna.

Zemřel kytarista skupiny Saliva
Smutnou zprávu oznámila kapela Saliva. Jejich kytarista Wayne Swinny, který stál u samotného zrodu skupiny, nečekaně podlehl spontánnímu krvácení do mozku. A to zrovna v době, kdy byl se Salivou na turné.

Hollywood Vampires v Riu
Superskupina Hollywood Vampires oznámila, že vydá záznam jednoho ze svých živých vystoupení. Fanoušci se mohou podívat a poslechnout si koncert, který se v roce 2015 uskutečnil v brazilském Riu před sto tisíci diváky. Tohle album ponese jednoduchý název Live In Rio a vyjde 2. června.

Def Leppard a speciální projekt
Legendární Def Leppard si střihli spolupráci s londýnskou královskou filharmonií. Díky tomu vznikl speciální projekt, který vyjde v květnu pod názvem Drastic Symphonies.

Peter Townshend vydal novou píseň
Dlouhých 29 let jsme si museli počkat na sólový singl kytaristy ze skupiny The Who. Peter Townshend před pár dny vypustil zbrusu novou skladbu nazvanou Can’t Outrun The Truth. Na ni spolupracoval společně se svou ženou a v písni vzpomíná na dva roky karantény a covidu.Komentáře

komentářů