fbpx

ROCK NEWS 19

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCK NEWS 19

S opravdu velice skvělou zprávou přišla Floor Jansen, která se pochlubila tím, že společně s bubeníkem kapely Sabaton Hannesem čekají druhého potomka. Tak držíme palce a gratulujeme!

Pořadatelé festivalu Basinfirefest, který ve Spáleném Poříčí startuje 22. června, vypustili do světa další velké jméno. Ukážou se zde Ghost, kteří se na podiu předvedou hned první den konání této skvělé akce.

Mistr Ozzy Osbourne se, jak je vidět, nevzdává. Chce si se svými fanoušky slibované turné užít, jak slíbil. Prý se nechal inspirovat například Philem Collinsem, který svou koncertní show odzpíval v sedě. Tak uvidíme, jak to nakonec všechno dopadne, každopádně držíme palce a hodně sil! 

Jak všichni víme, kytarista Mick Mars už nějakou dobu není součástí kapely Motley Crue. Není to tak dávno, kdy se objevili různé spekulace, co za tím může být kromě jeho zdravotního stavu. Snad i to, že kapela své koncerty hraje na playback a on se s tím nemohl smířit.

Japonští veteráni Loudness vypustili do světa velice smutnou informaci o tom, že ruší své Evropské turné. Během něho se měli 18. dubna zastavit v Ostravě. Pokud máte koupené vstupenky, můžete je vrátit tam, kde jste si je zakoupili.

Hammerfall vypustí do světa 28. dubna hudební materiál, který nabídne, jak staré dobré fláky v remastrované verzi, tak i skladby, které nebyly nikdy vydané. No, a k jednomu kousku vydali i zajímavé lyric video, které je takovým malým lákadlem na jejich vystoupení na festivalu Rock Castle.

Dánská partička Saturnus finišuje se svým novým albem, které má datum vydání stanovené na 16. června. Bude to jejich nový studiový počin po dlouhých 11 letech a venku už je z něho i skvělá ukázka.Komentáře

komentářů