fbpx
 Čas Rock ONLINE
Právě dohrálo:

ROCK NEWS 13

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCK NEWS 13

Marilyn Manson se vyhnul soudu

Bouřlivák Marilyn Manson čelil soudní žalobě ze strany herečky Esmé Bianco. Ta muzikanta obvinila ze sexuálního napadení. Nedávno se ale právníci obou stran domluvili na mimosoudním vyrovnání.

Megadeth zahraje v Česku

Všichni fanoušci kapely Megadeth se konečně dočkali. Po třech letech se tato formace vrací do České republiky, aby 17. srpna vystoupila v Pardubické Enteria aréně.

Původní basák Sex Pistols vydá sólové album

Baskytarista Glen Matlock oznámil, že má hotové nové sólové album. Původní člen kapely Sex Pistols vydá 27. dubna desku, nazvanou Consequences Coming. Venku je i pilotní singl Head On A Stick.

Nervosa hlásí změny v kádru

Brazilská thrash metalová dívčí smečka Nervosa mění sestavu. Nejprve před pár týdny odešla bubenice Eleni Nota a nyní se k ní přidala i zpěvačka Diva Satanica. Údajně se chce věnovat jiným hudebním projektům.

Overkill odtajňují detaily nové fošny

Skupina Overkill o sobě po čtyřech letech dává znovu vědět. Jejich dvacátá studiovka ponese název Scorched, bude obsahovat deset položek a vyjde 14. dubna. Pilotní ochutnávka v podobě singlu The Surgeon už pár dní koluje světem.

Na Metallicu do kina

Vydání nové desky Metallicy je naplánováno na 14. dubna. Album 72 Seasons si premiéru odbyde už o den dříve ve vybraných kinech. Kromě skvělého zvuku se tak mohou fanoušci těšit na videoklipy a komentáře členů skupiny.

Ghost společně se zpěvákem z Def Leppard

K netradičnímu spojení se odhodlala kapela Ghost. Před pár dny vydala zbrusu novou verzi své písně Spillways. Na ní se jako hostující zpěvák podílel Joe Elliott ze skupiny Def Leppard.Komentáře

komentářů