fbpx

ROCK NEWS 18

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCK NEWS 18

Basák ze System of a Down maká na sólovém albu

Shavo Odadjian se vrací k metalovým kořenům. Po několika projektech spadajících do škatulky hip hopu nebo elektronické muziky pracuje na novém metalovém albu. Bývalý baskytarista kapely System Of A Down doplnil, že deska vyjde už brzy.

Půjdou Rolling Stones k soudu?

Na soud se obrátil neworleanský skladatel Sergio Fernandez. Ten obviňuje The Rolling Stones z plagiátorství. Bude se řešit, zda skladba “Living In The Ghost Town“, kterou slavná kapela vydala v roce 2020 vykradla dvě z jeho písní.

Avenged Sevenfold mají konečně hotovo

Sedm let museli fanoušci kapely Avenged Sevenfold čekat na nové album. Jejich osmá řadovka ponese název “Life Is But a Dream…“ a vyjde 2. června. Fanoušci mohou zatím ochutnat první singl “Nobody”.

Do Soilwork přišel nový kytarista

Řady švédské kapely Soilwork se rozšířily o nového člena. Stal se jím zkušený kytarista Simon Johansson. Ten v sestavě nahradil zesnulého Davida Anderssona.

Yes řekli ano nové desce

Nedávno pánové z kapely Yes oznámili, že chystají nové album. Bude se jednat už o třiadvacátou studiovku. Do vínku dostane název “Mirror To The Sky” a nabídne devět skladeb. Její vydání je naplánováno na 19. května. Venku už je první degustační chod v podobě singlu “Cut from the Stars“.

Kapela Saxon přerušila turné

Zásadní rozhodnutí učinil kytarista skupiny Saxon. Jednasedmdesátiletý Paul Quinn oznámil, že kvůli zdravotním problémům už nebude vystupovat s kapelou naživo. Saxon v této souvislosti přerušili turné a o dalším vývoji budou své fanoušky informovat.

Slash bude točit horory

O kytaristovi Slashovi se ví, že je velkým fanouškem hororů. Proto společně s dalšími kolegy založil produkční společnost BarserkerGang. Ta se bude věnovat především natáčení hororových filmů.Komentáře

komentářů