fbpx
 Čas Rock ONLINE
Právě dohrálo:
Radio Čas Rock
Vysílání Radia Čas Rock

ROCK NEWS 16

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCK NEWS 16

Skillet míří opět do Česka

Kapela Skillet loni vydala nové album s názvem Dominion. Nyní se s čerstvým materiálem vydává na turné. V jeho rámci navštíví také Českou republiku a 6. května vystoupí v pražském Foru Karlín.

Wes Scantlin zase v problémech

Zpěvák kapely Puddle Of Mudd je svým problémovým chováním vyhlášený. Naposledy o sobě dal Wes Scantlin vědět před pár týdny, když se snažil dostat do svého bývalého domu. Ten mu byl ale kvůli exekuci odebrán. Není divu, že putoval opět na policii.

Nová superskupina je na světě

Na hudební scéně se vynořil nový hvězdný projekt nazvaný Elegant Weapon. V něm se setkali někteří členové skupin Judas Priest, Rainbow a Pantera. Společně nahráli desku Horns for a Halo, která nabídne deset skladeb a vyjde 26. května.

David Bowie bude mít svůj archív

Britské Victoria and Albert Museum se stalo správcem bohatého archivu Davida Bowieho. Sbírka bude k vidění od roku 2025 v Londýně. Tam vzniká nové umělecké centrum, které nabídne pohled do života této rockové hvězdy.

Axel Rudi Pell přinese další dávku balad

Už 21. dubna přidá Axel Rudi Pell šesté pokračování ze své série The Ballads. Nová kolekce nabídne celkem třináct skladeb a venku už je ochutnávka v podobě singlu Morning Star.

Corey Taylor dokončil práce na nové sólovce

Corey Taylor se v lednu se pochlubil tím, že zahájil práce na novém sólovém albu. Nástupce tři roky starého debutu by v tuto chvíli měl být již hotový. A zpěvák se nechal slyšet, že to bude ještě rychlejší a tvrdší deska než ta předchozí.

Pearl Jam vydává reedici slavné desky

Kapela Pearl Jam vydá na konci léta reedici desky Yield. Stane se tak u příležitosti 25 let od jejího vydání. Kromě toho, že bude k dostání na raritním červeném a černém vinylu, fanoušci se mohou těšit i na koncertní film “Give Way”.Komentáře

komentářů