fbpx
 Čas Rock ONLINE
Právě dohrálo:
Radio Čas Rock
Vysílání Radia Čas Rock

ROCK NEWS 15

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCK NEWS 15

Balet s muzikou Black Sabbath

V anglickém Birminghamu vzdávají hold svým rodákům z kapely Black Sabbath. Od podzimu si tam mohou návštěvníci zajít na balet postavený na jejich muzice. Některé z největších hitovek zazní v nových orchestrálních aranžích.

Mike Tramp vydá staronový materiál

Mike Tramp vzpomíná na éru White Lion. Bývalý zpěvák této kapely nachystal na 14. dubna nové verze jejich starých písní. Na albu Songs Of White Lion tak budou připraveny i největší hity z jejich bohaté kariéry.

The 69 Eyes vydávají desku

Pro všechny fanoušky gotického rocku připravila kapela The 69 Eyes nové album. Tahle finská legenda vydá v dubnu desku s podtitulem Death of Darkness. Českému publiku ji představí už 19. března v pražském Rock Café.

Roger Waters chystá vlastní verzi kultovní desky

Bývalý lídr kapely Pink Floyd, Roger Waters chystá vlastní verzi desky “Dark Side of the Moon”. Podle jeho názoru musel album nahrát celé znovu. Jako důvod uvedl, že prý nebylo ve své době dostatečně pochopeno.

Linkin Park vydali dávno ztracenou skladbu

U příležitosti dvaceti let od vydání desky Meteora, připravuje skupina Linkin Park její reedici. Ta vyjde 7. dubna, ale už nyní vydali novou, dříve nevydanou skladbu Lost. Na ní je ještě slyšet hlas Chestera Benningtona.

U2 vydají našlapanou kompilaci

Irští U2 nachystali jeden hudební bonbónek pro všechny své ortodoxní fanoušky. V březnu jim vyjde album nazvané Songs Of Surrender. To nabídne nové verze jejich starých skladeb. Tahle kompilace vyjde rovnou ve dvanácti různých variantách. Vydání je naplánováno na Den svatého Patrika, tedy na pátek 17. března.

Do světa půjde sólovka zpěváka z Leprous

Zpěvák a kytarista norské skupiny Leprous vydá první sólovku. Ta ponese název 16 a vyjde na začátku června. Mezi hosty se na ní objeví například i jeho sestra se svým manželem, frontman dánských VOLA nebo Magnus Børmark z kapely GÅTE. Společně s ním vydal i pilotní singl Grotto.Komentáře

komentářů