fbpx

ROCK NEWS 14

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCK NEWS 14

Dream Theater museli zrušit svoje vystoupení, které se mělo 3. února konat ve Finsku. Fanoušci se to dozvěděli pouhou půl hodinu před koncertem. Důvodem byla nedostatečná nosnost konstrukce podia.

Ačkoli se rakouská partička Russkaja na začátku února pochlubila novým albem. Je to podle všeho i jejich poslední v pořadí. Jak se kapela vyjádřila, vzhledem k situaci, která aktuálně panuje, opravdu nemohou vystupovat s tím, jak je fanoušci znají.

Skvělá zpráva přichází od Metal Church, kteří oznámili nového zpěváka. Tím je Marc Lopes a chlapi s ním pracují na novém materiálu, který by měl být součástí nového alba. To by mělo vyjít na jaře letošního roku a venku je z něho i první ukázka.

Gratulantů k 75 narozeninám Alice Coopera bylo opravdu hodně a jedni z nich byli i Powerwolf, kteří předělali jeho pecku Poison. Povedlo se jim to opravdu skvěle a určitě to není poslední cover z jejich dílny.

31. března, to je datum, kdy se na pultech obchodů objeví nová deska kapely Lordi. Jak bude znít nám představují na právě vydaném singlu, a tak doufejme, že nám ho jak se patří, představí 10. května v Ostravar Aréně.

Vydávání dlouhohrajících alb, prý už není to, co bývávalo – teď frčí EP. K tomu se přiklánějí například Anthrax, kteří mají nachystaný materiál na další studiový zářez, a tak uvidíme v jaké podobě se k fanouškům dostane.

Maskovaná partička Panoptiko finišuje s novým albem, které má datum vydání stanovené na 23. března. Ponese název Bohové a venku je singl Mozartovy Kule, který vystihuje, jakým směrem se chlapi dali.Komentáře

komentářů