fbpx
 Čas Rock ONLINE
Právě dohrálo:
Radio Čas Rock
Vysílání Radia Čas Rock

ROCK NEWS 12

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCK NEWS 12

Legendární Jethro Tull vypustili do světa datum vydání svého nového alba. Bude to 21. dubna, a podle toho co nám tito borci už teď servírují se máme opravdu na co těšit.

Pořadatelé festivalu Masters Of Rock oznámili další jméno, které se v červenci představí v areálu likérky Rudolf Jelínek. Švédská partička Europe na místě předvede show, během které oslaví 40leté výročí svého debutového alba.

24. března – to je datum, kdy se na pultech obchodů objeví poslední kousek s názvem ZEMĚTŘESENÍ 2: „FináleJiřího Schelingera. Bude to přesně 30 let od doby, kdy vyšel vůbec první stejnojmenný počin a bude k mání jak na CD, tak na LP, doplněný velice obsáhlým bookletem.

Ačkoli mají Alter Bridge svoje aktuální album venku už nějaký ten pátek – skladba Holiday, která je na něm šestá v pořadí, se dočkala hodně povedeného videoklipu. Ten natočil Dan Sturgess a udělal dobře, protože tato pecka je vůbec nehranější písní této party.

Steve Vai si po dlouhých 36 letech opět sáhl na svou kytaru, která mu v roce 1986 zmizela ze zkušebny. Byla nalezena v Mexiku, a podle jeho slov je ve stavu jako by si ji včera odložil do futrálu.

Kapela Doga se vydala na své Respect Vinyl Tour, během kterého má v plánu objet celkem 12 koncertních štací. Na nich se bude křtít dvojalbum, které je se svými 180 gramy opravdovou lahůdkou pro uši každého fanouška.

Album Dark Side of the Moon od legendárních Pink Floyd se 24. března dočká výroční reedice. Ta nabídne opravdu nabitý box, ve kterém bude k mání CD, vinyl, Blu-ray, sedmi palcové singly, plakáty, nálepky a také obsáhlá kniha se spousty dalšími skvělými věcmi.Komentáře

komentářů