fbpx
 Čas Rock ONLINE
Právě dohrálo:
Radio Čas Rock
Vysílání Radia Čas Rock

ROCK NEWS

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCK NEWS

Není to tak dávno, kdy se z doprovodné kapely Alice Coopera odloučila kytaristka Nita Strauss, kterou nahradil Kane Roberts.  Ten už s Cooperem měl co do činění v letech 1985 až 1988, a tak se můžou fanoušci těšit na to, až se společně v září ukážou na pódiu, kdy je naplánovaný start jejich turné.

Megadeth finišují se svým novým albem, které má datum vydání stanovené na 2. září. No a jak bude znít, tak to nám chlapi servírují na aktuálním singlu, který je pokračováním o původu maskota jejich kapely.

MEGADEATH – NIGHT STALKERS II.

Legendární Deep Purple přišli s informací, že jejich řady opouští Steve Morse, který to u nich na kytaru válel dlouhých 28 let. Důvod odchodu je zdravotní stav jeho manželky, tak jí popřejme brzké uzdravení a hodně sil.

Red Hot Chilli Peppers jsou opravdu při chuti, protože pro své fanoušky nachystali opravdu velkou porci muziky. Album Return of the Dream Canteen se objeví na stáncích 14. října.

RED HOT CHILI PEPPERS – HERE EVER AFTER

Jak to tak vypadá, hraní Kerrymu Kingovi opravdu schází, protože se rozpovídal o svých muzikantských plánech. Ty znějí opravdu hodně dobře, protože se už pochlubí svým novým hudebním projektem. Máme se na co těšit!

Within Temptation se sice zatím nevyjádřili, kdy se přesně v příštím roce dočkáme jejich nové desky, ale jak je vidět, nesedí na zadku se založenýma rukama. Venku je totiž další singl, který pojednává a o tom, že je možné jít si za svým vlastním osudem.

V Moravském Krumlově se 18. srpna rozjede další ročník třídenního festivalu Rock Castle, nabitého skvělou muzikou, se kterou se tam ukáže i Avantasia. Ta předvede opravdu nezapomenutelnou koncertní show, která bude trvat úctyhodné dvě hodiny a dvacet minut k tomu.

AVANTASIA – THE MOONFLOWER SOCIETY


Komentáře

komentářů