fbpx

MÁJOVÁ PLESNÁ

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  MÁJOVÁ PLESNÁ

Zveme vás na 25. ročník Májové Plesné, který se bude konat 30. 4. a 1.5. V letošním roce zahájí dvoudenní festival tradiční stavba májky, které bude od 14 hodin předcházet její zdobení pentlemi a krepovými papíry. Zvány jsou všechny rodiny s dětmi, aby přišly plesenskou májku ozdobit a podpořit místní hasiče při její stavbě. Děti se také mohou těšit na zábavné hry a soutěžečarodějnický průvod a opékání buřtů.

Od 18 hodin bude hrát pořádná rocková hudba od kapely Acoustica, Bastard a Maraton. První májové pondělí se ponese v tradičním folklorním duchu. Nebude chybět folklórní průvod a ukázky tradičních řemesel. Ve sváteční pondělí se pak návštěvníci mohou těšit na Gulášfest, jehož soutěžního klání se účastní také tým Radia Čas a tým Radia Čas Rock. Tak se určitě zastavte.

Rádi vás všechny uvidíme! Májové odpoledne bude patřit folklórním souborům Břeclavan, Opavica, Hanačka a dětskému folklornímu souboru Holúbek. Festival zakončí slovenská kapela Kollárovci. Tak jestli stále nevíte, kam se zastavit na oslavy Máje, tak Májová Plesná je jasná volba.Komentáře

komentářů