To, na co už netrpělivě čekali všichni fanoušci kapely Five Finger Death Punch, se konečně stalo. Formace okolo zpěváka Ivana Moodyho totiž oznámila, že práce na jejich nadcházející desce jsou téměř u konce. S novým materiálem hodlají jít na trh 19.srpna, nové album se bude jmenovat AfterLife a k poslechu i k tanci na něm bude nachystáno dvanáct kousků.
Rob Zombie si splnil svůj dávný sen a opřel se do natáčení celovečerního snímku na motivy amerického sitcomu The Munsters z 60. let. Ten by měl být zasazen do moderní doby, ale zároveň si ponechat původní nezaměnitelnou podobu a atmosféru. Na instagramovém účtu Roba Zombieho se mohou fanoušci podívat, jak probíhá samotné natáčení nebo jak to vypadá uvnitř rezidence strašidel z rodu Munsterových.
Letos v květnu uplynulo 15 let od vydání desky Minutes To Midnight od kapely Linkin Park. Při té příležitosti nabízí skupina fanouškům dárek v podobě výroční reedice. Ta kromě známých skladeb obsahuje i čtyři bonusové písně.
Praha přivítá na začátku června hned tři výjimečné kapely. V rámci Prague Summer Festivalu vystoupí 8.června nejprve Rise Against, o den později Alt-J a v neděli 12.června dorazí do hlavního města legendární formace The Offspring.

Na nedávné aukci se vydražila slavná kytara Kurta Cobaina. Jedná se o nástroj, se kterým nahrál slavný hit kapely Nirvana Smells Like Teen Spirit. Jelikož za ní nový majitel zaplatil v přepočtu něco přes 100 milionů korun, jedná se o druhou nejdražší kytaru všech dob.
Před pár dny oznámil kytarista kapely Queensryche, že se fanoušci mohou už pomalu těšit na jejich čerstvý materiál. Nová deska je připravena, ponese název Digital Noise Alliance a vyjde 7.října.
Americká formace Asking Alexandria zhruba před rokem vydala desku s názvem See What’s on the Inside. Ta mimo jiné obsahovala skladbu “Faded Out”. A právě tuto písničku se pánové rozhodli nahrát znovu, ovšem tentokrát si k tomu přizvali zpěvačku kapely Within Temptation, Sharon den Adel, Jako nádavkem se tento song stane součástí soundtracku k chystanému filmu The Retaliators.