Vánoční Rockalka

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Vánoční Rockalka

Vánoční Ostravu ovládne Rockalka Radia Čas Rock!

Ve středu 20. 12. od 18.00 hod. bude ostravské ulice brázdit vánoční rocková tramvaj Radia Čas Rock s živou hudbou. Tramvaj ve své pódium  promění originální „mladá“ kapela z Přerova, složená ze zkušených muzikantů sice postaršího designu, ale hrající zcela neotřelý rock. Zazní jejich vlastní tvorba, ale i největší rockové pecky. Roli průvodčího se ujme Martin Kapek z kapely Traktor! 

Speciální rocková linka vyjede z porubské zastávky „Telekomunikační škola“ v 18. 00 hod., v 18. 45 hod. a v 19.30 hod. Časové jízdenky v ikonické symbolické ceně 69 Kč (děti do 12 let zdarma) jsou v prodeji od pondělí 4. 12. v Radiu Čas Rock v Porubě (ve všední dny od 10 do 16 hodin) a ve stánku Laura Coffee na svinovském nádraží (ve všední dny od 7 do 19 hodin). Centrum veškerého dění bude situováno u budovy Radia Čas Rock, kde v 16. 00 hod. vypukne bohatý doprovodný program, aby následně v 18:00 vyrazila Rockalka na první spanilou jízdu Ostravou.

fb

Jak to bude probíhat? Kupte si vstupenku na jeden z uvedených časů a pak už to nechte na nás! V blízkosti zastávky „Telekomunikační škola“ bude od 17. 00 hodin stánek Radia Čas Rock, kde se budou měnit vstupenky za pásky, do Rockové tramvaje budete vpuštěni pouze s páskou. Přijďte prosím s časovým předstihem. Na základě jedné vstupenky a jedné pásky absolvujete jednu nezapomenutelnou jízdou s kapelou Penzistor, Martinem Kapkem z kapely Traktor a moderátory Radia Čas Rock. Jeden rockový tramvajový mejdan potrvá zhruba 30 minut.

Rockovou jízdou to ale nekončí! Od 16.00 do 20.00 hodin bude probíhat Den otevřených dveří v Radiu Čas Rock. Rockeři, rockeřice i rockerčata si mohou poprvé oficiálně prohlédnout prostory studia Radia Čas Rock, dozvědět se něco o práci moderátora a především se s moderátory Radia Čas Rock osobně setkat. Nejen pro děti bude připravena Rocková vánoční dílna, kde se budou tvořit stylové vánoční ozdoby. Všichni zúčastnění dostanou možnost zkusit si vysílání, promluvit na mikrofón a nahrát si vánoční vzkaz pro své blízké, který na Štědrý den odvysíláme v rádiu. Dobu před příjezdem Rockalky si lidé mohou zkrátit u občerstvení před budovou rádia. VSTUP NA DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ JE ZDARMA!

Kdo plánuje rockovou vánoční nadílku, může si na místě vybrat v časrockovém stánku něco z kolekce Radia Čas Rock nebo koupit lístek na festival Holba Rock na grilu 2018. Kdo by chtěl naopak nadělovat, může přinést a pochlubit se svým vánočním rockovým cukrovím a doplnit náš vánoční raut.

Potkáme se ve středu 20. 12. od 16. 00 do 20.00 hod. před budovou Radia Čas Rock, Stavební 992, Ostrava Poruba, 708 00.

rockalka

VYFOŤ SE S ROCKALKOU A VYHRAJ HODINU VE STUDIU RADIA ČAS ROCK

vánoční rockalkaOd 2. 12. probíhá na Facebooku Radia Čas Rock soutěž „Vyfoť se s Rockalkou a staň se moderátorem Radia Čas Rock“. Jak se zúčastnit? Stačí do neděle 17. 12. pod soutěžní příspěvek na Facebooku nahrát své tramvajové selfie, poslat ho mejlem na promo@casrock.cz nebo sdílet fotku na Instagram s hashtagem #rockalka a počkat si, jestli budete šťastlivcem, kterého vylosujeme. Výherce se stane ve středu 20. 12. na hodinu moderátorem Radia Čas Rock v čase, který si sám vybere.

Do soutěže budou zařazeny fotografie ve formě selfie s ostravskou tramvají Radia Čas Rock (* Ti, kteří nemají šanci na Rockalku narazit, můžou improvizovat- namalovat ji, vymodelovat si ji, vytisknout si ji na 3D tiskárně atd. Kreativitě se meze nekladou! ), které účastníci přidají do komentáře pod soutěžní příspěvek na Facebooku, zašlou e-mailem na adresu promo@casrock.cz nebo zveřejní na Instagramu s hashtagem #rockalka od 2. 12 do nedělní půlnoci 17. 12. Výherce vylosujeme ze všech soutěžních fotografií v pondělí 18. 12. 

 

Ty nejaktuálnější informace o akci najdete na facebookové události „Vánoční Rocková jízda“. Veškeré dotazy směřujte na e-mail promo@casrock.cz. 

Hrdým partnerem Rockové jízdy je KAMEN-ZAHRADA.cz

kamen a zahrada