Holba Rock na grilu 2021

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Holba Rock na grilu 2021

Je to tady! Všichni jsme byli doma až moc dlouho! Přišel čas, kdy si konečně můžeme znovu zařádit v kotli.

Přijďte si vyčistit hlavu a po opravdu dlouhé době si zase připomenout, jaké to je, zapařit si na fesťáku v té nejlepší společnosti – PRAVÉ ROCKOVÉ SPOLEČNOSTI.

Naše tradiční oslava rocku, skvělého jídla a fest dobrého piva HOLBA ROCK NA GRILU se uskuteční 23. – 24. července 2021. Letošní ročník bude opravdu legendární, jelikož na něm oslavíme jubilejní 10. narozeniny Rádia Čas Rock. Dva dny nabité hudebním programem, který si žádný člen naší rockové bandy zkrátka nemůže nechat ujít.

V pátek 23. 7.
Adobre, Lautr, Jasná páka, Traktor, Dymytry, Legendy se vrací 
V sobotu 24. 7.
Inner Empire, Dorien, Helpness, Gate Crasher, XIII. století, Tublatanka, Arakain, Bijouterrier, YBCA

KDE? OPAVA, letiště Kylešovice

Festivalový areál otevírá brány všem rockovým fanouškům v pátek 23. 7. od 15:00 a v sobotu 24. 7. od 11:00.

Novinky a změny

  • Na festival můžete vyrazit na kole! Přímo před areálem na vás čeká speciální zóna, která bude sloužit k uzamknutí vašich rockových bicyklů. S hledáním vhodného místa pro uskladnění vašeho kola si tak nemusíte lámat hlavu.
  • Pokud si moc nevěříte a víte, že po několika „kouscích“ vám vypadává mobil z ruky a máte tendenci ztrácet veškeré věci, které nosíte v kapsách, máme pro vás skvělou zprávu. Před vstupem pro vás budou připraveny SAFE BOXY,  kam si všechny vaše cennosti můžete uložit. Máte tak jistotu, že tam všechny vaše věci vydrží v bezpečí až do konce festivalu.
  • Alkohol za volant nepatří, to víme všichni. Abychom vás ochránili před odevzdáním řidičáku, budou vám k dispozici alkohol testy, díky kterým si můžete ověřit, že už můžete z festivalu bez problémů a s čistou hlavou odjet. 
  • Testování nás nemine! Jestliže jste se nestihli otestovat, nabízíme vám možnost se zdarma otestovat v našem testovacím covid stánku. Test je zdarma pouze pro ty, kteří se v průběhu posledních 7 dní před provedením testu ještě netestovali v certifikovaném pracovišti, které hradí pojišťovna.

Covidová výbava

Abychom festival přežili ve zdraví a bez problémů, musíme všichni dodržet několik nařízení. Všichni návštěvníci musí splnit alespoň jednu z následujících podmínek. Doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní nebo doložit negativní antigenní (POC) test starý nejvýše 72 hodin. Test musí být proveden v certifikovaném pracovišti, kde po provedení testu obdržíte potvrzení o provedení testu.

Doložit můžete také prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dní před dnem konání akce a nebo potvrzením o očkování. Od poslední dávky vakcíny musí uplynout nejméně 14 dní. Po celou dobu festivalu musíte mít nasazený respirátor třídy FFP2 (KN95/N95). Sundat si ho ale můžete v případě, že budete zrovna pít nebo jíst, takže si udělejte místo, protože na HOLBA ROCK NA GRILU je chutného jídla a dobrého pití více než dost. Všechna aktuální nařízení najdete na COVID portálu.

Festivalová doprava

Abyste nemuseli řešit problémy s dopravou, zařídili jsme pro vás ve spolupráci s Městským dopravním podnikem Opava speciální autobusovou linku, která bude pro všechny rockery zdarma. V pravidelných půlhodinových intervalech bude jezdit od opavského východního nádraží až na letiště. Cestu zpět do Opavy má na starosti noční linka, která bude fungovat od 21. hodiny až do 2. hodiny ranní. Auto si tak můžete nechat doma a vychutnat si skvělé pivo z pivovaru HOLBA. Jestliže jedete z daleka a cestě autem se nevyhnete, budete mít k dispozici parkoviště v těsné blízkosti areálu. Jízdní řád. Pokud se na festival vydáte na kole, můžete si ho uzamknout ve speciální zóně, která bude připravena pro všechny rockové cyklonadšence.

Rockové ubytování

Pokud si chcete fesťák užít od začátku až do konce a nevynechat ani jeden kytarový riff, můžete využít jednoho ze 2 stanových městeček. První městečko vyroste mezi festivalovým areálem a parkovištěm a druhé ve fajn prostředí areálu Restaurace U Chovatelů. Jelikož si všichni chceme festival užít a po těžkých časech si zase společně „odfrknout“, jsou pro všechny vyznavače rocku obě stanová městečka ZDARMA.

Vstupenky

Vstupenky, které byly zakoupeny na Holba Rock na grilu 2020, samozřejmě zůstávají v platnosti. Pokud vstupenky ještě nemáte, můžete si je rovnou pořídit ZDE. Kapacita akce je bohužel omezena pouze na 5 000 rockerů, takže neváhejte, lupeny nám rychle mizí a větší kapacitu vzhledem k aktuálním omezením nedokážeme zajistit.

Kromě předprodeje v síti Ticketstream můžete vstupenky zakoupit také v Restauraci U chovatelů v Kylešovicích, v trafice Camel na Horním náměstí v Opavě a v nápojovém centru Zlatovar Express v Kateřinkách!

Kapely

Těšit se můžete na to nejlepší z české rockové scény. Ušními bubínky vám zacloumá Dymytry, Traktor, Arakain, Jasná Páka, Lautr, Tublatanka, YBCA, Legendy se vrací, Bijouterrier, Gate Crasher, Inner Empire, XIII. století, Helpness, Adobre a Dorien! Nic pro fajnovky, protože Holba Rock na grilu je plnohodnotná rocková řež.

Jedinečná atmosféra

Našláplou atmosféru a majestátní zvuk zajistí aparatura s výkonem 155 000 Wattů a téměř stovka světelných efektů. Dění na pódiu budete moci sledovat na 2 velkoplošných obrazovkách po stranách pódia. Můžeme vám tak slíbit, že si svoji dávku rocku vychutnáte, ať už se budete v areálu nacházet kdekoliv. Určitě o nic nepřijdete ani u stánku s jídlem nebo při čekání na pivko.

Zahrajete si ve zkušebně

Ve spolupráci s hudební zkušebnou Kikstart pro vás postavíme jednu hudební zkušebnu přímo v areálu festivalu. Budete tak mít možnost vyzkoušet si hraní na profesionální vercajk a nelehkou práci se zvukem. Zkušebnu si přijdou vyzkoušet také vystupující muzikanti, takže na vlastní zraky uvidíte, jak to vypadá a nevypadá na zkouškách našich oblíbených kapel.

Pravidelný pivní režim

Chutné jídlo a pití k HOLBA ROCK NA GRILU neodmyslitelně patří. O dodržování pravidelného pitného režimu se postará pivovar HOLBA. Na čepu bude speciální várka piva Holba 10° a Holba Šerák 11°, uvařená speciálně pro festivalovou rockovou bandu. Chceme, abyste si fesťák maximálně užili, takže se snažíme zkrátit čas prostátý ve frontách na pivo. K dispozici tak bude 60 píp, které se budou starat o neustálý přísun tekutého chleba. K dostání samozřejmě budou také další alkoholické i nealkoholické nápoje. Na své si tak přijdou nejen pivaři, ale také vinaři. Rozproudit krev vám pomůže občasný panák nebo drink a nápojová nabídka samozřejmě nezapomíná ani na abstinenty a řidiče (kterým jejich úlohu rozhodně nezávidíme).

Skvělé jídlo

Víme, že spokojený rocker, je dobře najedený rocker. Chuťové pohárky potěší belgické hranolky, smažené řízky, šťavnaté hovězí burgerydomácího chovu a vydatné královské chleby. Nebudou chybět ani klasické festivalové pánve, buřty na pivu, farmářské brambory nebo halušky. Nezapomnělo se ani na sladkosti v podobě muffinů, donutů a vaflí pro ty, kteří si budou chtít trochu osladit tvrdý rockový život. Pro nemasožravce se připravuje speciální vegetariánské menu. Pokud se vám už teď sbíhají sliny, tak na živo to bude ještě mnohem lepší.

Jak se bude platit?

Abyste nemuseli neustále hledat drobné na pivko, rozhodli jsme se využít pro všechny platby na fesťáku čipové náramky. Kromě toho, že takové řešení značně usnadní práci lidem ve stáncích, se zároveň snižuje čas prostátý ve frontách. Náramky bude možné nabít na pokladnách přímo na festivalu nebo přes internetové bankovnictví. Nemusíte tak nikde čekat a peníze si dobijete rovnou z mobilu. Náramek bude zároveň sloužit jako náhrada za identifikační pásku. Své pivní skóre a peněžní zůstatek navíc uvidíte ve webovém rozhraní, takže o tom, kdo toho ve vaší skupině vypil nejvíce, budete mít hned jasno. Čipový náramek bude jediným možným způsobem platby v celém festivalovém areálu.

Co změnila pandemie?

Vzhledem ke komplikované situaci, kterou zapříčinila pandemie koronaviru, musíme festival přizpůsobit aktuálním nařízením vlády.
Informace ohledně respirátorů a platných testů budeme upravovat v závislosti na aktuálních nařízeních. Je to sice menší komplikace, ale jsme si jistí, že společně to zvládneme.

Přijďte to rozjet a užít si to nejlepší z české a slovenské rockové scény na Holba Rock na grilu 2021. Už teď se na vás těší Rocková banda v čele s moderátory Rádia Čas Rock a celý organizační tým, včetně kapel, které vám po dlouhé době zase připomenou, že ROCK nikdy neumírá!

Pro další novinky nezapomeňte sledovat náš Facebook a událost Holba Rock na grilu 2021.

Díky, že jste s námi, bando ! 🖤

 

Partneři letošního festivalu Holba Rock na grilu 2021

Webové stránky: http://www.holba.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/PivovarHolba

Webové stránky: https://www.globus.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/GlobusCesko

Webové stránky: www.casrock.cz
Facebook: https://www.facebook.com/radiocasrock

Webové stránky: https://www.havlovci.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/Havelvratamarkyzyroletysiteapergolytaky/
Instagram: https://www.instagram.com/havlovci/

Webové stránky: https://www.technifog.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/technifog/

Webové stránky: https://lauracoffee.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/kafehrabuvka

Webové stránky: https://www.laznet.cz/