Nepřehlédněte

Pravé rockové rádio

  • VM 87,9
  • VS 106,7
  • BR 88,9
  • OV 89,5 | 99,9
  • OP 89,7
  • NJ 91,6
Menu
 Čas Rock ONLINE
Právě dohrálo:

Holba Rock na grilu 2021

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Holba Rock na grilu 2021

🔥Festival Holba Rock na grilu 2020 se přesouvá na rok 2021 🔥

👉 Do poslední chvíle jsme věřili, že se v létě na Holba Rock na grilu 2020 potkáme. Letos nám to není přáno. Důvody všichni známe, tak se pojďme těšit na příští rok!

👉 Festival Holba Rock na grilu proběhne v novém termínu 23. a 24. července 2021.

👉 Máme vaši odezvu, že vás letos plánovaná sestava kapel pozitivně nabudila, tak děláme všechno proto, aby se nám podařilo zachovat stejný line up i pro nový termín v příštím roce. Dáme vám vědět, jakmile budeme mít potvrzeny všechny kapely. 🔥

👉 Děkujeme za e-maily a zprávy na sociálních sítích, kde nám vyjadřujete podporu a dáváte najevo, že jste s námi! Dokonce si i teď kupujete vstupenky, moc si toho vážíme! Předprodej proto necháme v provozu dál a všechny zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti pro příští rok.

👉 Dáváte nám energii pokračovat a sílu připravit pro vás další nadupaný fesťák, na kterém zase zapaříme všichni spolu. A na to se FEST těšíme

Díky, že jste s námi, bando rocková! 🖤

500x500px_upravafinal

Další rockový mejdan Holba Rock na grilu 2020 je před námi. Přijeďte s námi oslavit už deváté narozeniny Radia Čas Rock a užijte si s námi nezapomenutelnou pařbu!

lineup2020u

Těší se na vás nejen naše Rocková banda v čele s moderátory a celý organizační tým, ale především skvělé kapely, které to s námi na podiu rozjedou!

Pravý rockový festival Radia Čas Rock opět představí to nejlepší z rockové scény!

Oslava 9. narozenin Radia Čas Rock bude i letos dvoudenní a uskuteční se v pátek a v sobotu 24. a 25. července 2019 v areálu letiště Kylešovice v Opavě. Každý „Hrdý rocker“ si bude moct zametlit a zasoutěžit s moderátory Rádia Čas Rock a hlavně zapařit na největší hvězdy rockové scény.

Na festivalu Holba Rock na grilu 2020 vystoupí:  Dymytry, Traktor, Arakain, Trautenberk, Tublatanka, Mucha, Bijouterrier, Bohemian Metal Rhapsody, Vitacit, Legendy se vrací, Gate Crasher, Inner Empire, XIII. století, Helpness a Dorien 

 

Vstupenky v předprodeji: