fbpx
 Čas Rock ONLINE
Právě dohrálo:
Radio Čas Rock
Vysílání Radia Čas Rock

Zažij HOLBA ROCK NA GRILU 2022!

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Zažij HOLBA ROCK NA GRILU 2022!

Konečně je to tady! Předprodej vstupenek na další ročník pravého rockového opavského fesťáku HOLBA ROCK NA GRILU!

Naše tradiční oslava Radia Čas Rock, skvělého jídla a fest dobré muziky se uskuteční 22. – 23. července 2022. Dva dny nabité hudebním programem, který si žádný člen naší rockové bandy zkrátka nemůže nechat ujít. Takže připrav svá játra, martensky, a stříhej metr, protože pro Tebe chystáme ještě vyladěnější časrockovou akci!

VSTUPENKY

NA KOHO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

Trautenberk, Visací zámek, Dogu, Citron, Turbo, Inekafe, Törr, Alkehol, Forrest Jump, DeBill Heads, Muchu, Panoptiko, Bastard, Mantl a Bikkinyshop.

KDE SE SEJDEME?

Přece na opavském letišti v Kylešovicích.

Vstupenky pořídíš na Ticketstreamu přímo ZDE.

Přijď to rozjet a užít si to nejlepší z české a slovenské rockové scény na Holba Rock na grilu 2022. Už teď se na Tebe těší rocková banda v čele s moderátory Rádia Čas Rock a celý organizační tým, včetně kapel, které nám po roce zase připomenou, že ROCK nikdy neumírá!

Nekončící zábava

Areál otevřeme v pátek již ve 14.00 hodin, v sobotu pak v 11.00 hodin.
Krom poctivého nářezu české a slovenské tvrdé muziky si u nás užiješ zábavu ve FUN zóně plné atrakcí hlavně pro velké rockery. Mimo jízdy na elektrickém býkovi, přetahování či stavbě pivních věží pro Tebe chystáme úplnou novinku. Budeš si moct zahrát v hudebním klipu! Naši technici z Tebe udělají rockovou hvězdu a svůj výkon si budeš moct odnést domů.
Pokud budeš ze všeho toho paření a sportování znaven, můžeš si vybrat jednu z relax zón a vyvalit se na lehátku s pivkem či vodní dýmkou.

Nahoď triko!

No a samozřejmě nemůžou chybět stánky s merchem vystupujících kapel a našeho e-shopu Radia Čas Rock. A pozor – letos pro Tebe budeme mít i speciální festivalové triko! Nestihl(a) jsi nahodit festivalové háro? Dámy ve stánku Braids by Bett, Ti ho vyrobí, a ještě prodlouží o barevné kadeře.

V celém areálu bude dostupné WIFI připojení zdarma, takže zážitky můžeš sdílet v přímém přenosu.

Životabudiče

O hlavní část pitného režimu se postará již tradičně pivovar Holba. Pivo poteče proudem a pro rychlejší odbavení a předcházení otravným frontám pro vás máme i nové řešení.
Chybět nebude nealko v mnoha podobách, víno, prosecco i dobré pití do panáků. Své pití dostanete i letos do našich rockových nick nack kelímků, abychom šetřili životní prostředí a čistotu našeho festivalového města.
 Catering necháváme na odbornících z oboru, ale těšit se můžete již teď na tradiční festivalové pochoutky, burgery a gril!

Platby

Veškeré platby na stáncích v areálu festivalu budou probíhat výhradně přes čipové náramky. Náramek dostaneš při vstupu do areálu a bude sloužit zároveň jako náhrada za identifikační pásku. Peníze do něj nabiješ na pokladnách v areálu nebo dopředu přes internetové bankovnictví. Možnost platit náramkem bude i u stánku před vstupem a ve stanovém městečku, kde Ti čip i nabijí. Pokud jsi jeden z těch kouzelníků, kterým po dvoudenní pařbě ještě nějaké peníze zbydou, jednoduše si je z čipu převedeš zpět na svůj bankovní účet.

Doprava

Na HOLBA rock na grilu 2022 bude opět zřízena speciální autobusová linka Městského dopravního podniku Opava, která návštěvníky sveze zdarma od opavského východního nádraží a všech navazujících zastávek MHD až na letiště. A samozřejmě v pozdějších hodinách i zpět.

Přijedeš-li autem, využij naše parkoviště s celodenním parkovným. Cesta k festivalu bude pro běžný provoz uzavřena, každý hrdý rocker ale může vjet a na festivalu zaparkovat. Platby za parkovné 50 Kč jsou přijímány pouze v hotovosti. Pro cyklisty je pak připravena hlídaná úschovna kol před vstupem do areálu.

Stanové městečko

I letos budou stanová městečka dvě.
První na ploše mezi festivalem a parkovištěm.
Druhé v areálu Restaurace U Chovatelů, Bílovecká 182, Opava – Kylešovice, 49°54’41.622″N, 17°55’8.365″E (hezké prostředí na břehu řeky Moravice se zázemím restaurace) Obě stanová městečka jsou zdarma.

Nadupaná technika

O stage, zvuk a světla se postará Max Reichel a jeho firma I am the Sound. Křišťálový zvuk bude šířit aparatura s výkonem 155.000 Wattů a atmosféru festivalu podpoří více než 80 světelných efektů.
Dění na pódiu budou snímat profesionální kameramani, režie pak obrázky pošle na dvě velkoplošné obrazovky po stranách pódia. Program do posledního detailu tak uvidí všichni, nejenom metal heads v kotli.

Cool zóna

Pokud se do nás zase opře sluníčko, jako to bylo v předchozích letech, bude možné se ochladit v Cool zóně. V ní ventilátory „vymlží“ mezi lidi po dobu festivalu více než 4.000 litrů vody v podobě aerosolu. Krásně to ochladí tělo a je pak zase chuť na pivo i muziku.

Děláme to na zelené louce

Plocha účelového letiště je zelenou loukou, na které občas přistane práškovací letadlo, zbloudilá včela nebo motorizovaný rogalista. Sytě zelená barva je bezva pro oči, ale k organizaci festivalu jinak neposkytuje vůbec nic, takže se tady musí všechno přivézt. Od středy do pátku tak na louce vyroste regulérní festivalová vesnice. O elektřinu se stará pět obřích diesel agregátů, které musí nakrmit veškerou techniku, zvuk, světla, ale taky stánky, výčepy, grily, fritézy, osvětlení areálu atd. Mobilní toalety zajistí firma Sebak Bezvýkopové opravy kanalizace | Sebak Brno, Ostrava, Praha. Bude jich tam stovka s pravidelným hygienickým servisem.
Pitnou vodu dovezou Severomoravské vodovody a kanalizace v cisterně, kterou pravidelně doplňují, aby na festivalu bylo dost vody na opláchnutí i k pití pro ty, kdo upřednostňují Kružberk před Rajcem z PETky. V průměru takto festivalem proteče na 15.000 litrů vody.

Pro další novinky nezapomeňte sledovat náš Facebook a událost Holba Rock na grilu 2022.

Jak vypadal poslední ročník Ti může připomenout naše AFTERMOVIE 2021.

VSTUPENKY

Partneři letošního festivalu Holba Rock na grilu 2022