Středa – je ho tam DOGA!

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Pořady  /  Středa je ho tam třeba  /  Středa – je ho tam DOGA!

Ve středu 6.4.2016 se do role hosta Radia Čas Rock dostane Izzi z DOGY, aby nás pozval na společné koncerty, které odehrají s kapelou ALKEHOL. Dozvíme se co nás čeká 8.4. v ostravském klubu Garage a 9.4. ve Společenském domě v Bruntálu a bude se také soutěžit o vstupenky na tyto koncerty.

Izziho zpovídal Vašek Řepa:

Info:
V březnu 2016 odstartovalo společné „ALKOHOL tour“ kapel ALKEHOL a DOGA. Obě kapely patří mezi stálice naší rockové hudební scény, kde obě působí už více jak 20 let a mají na svém kontě řadu vydaných CD a DVD. Na jedné podzimní akci, kde obě kapely vystupovali, vznikl úplnou náhodou nápad na společné koncertování a všichni si okamžitě řekli, proč to nezkusit. Už na konci roku 2015 bylo domluvené společné turné.

Turné čítá 6 koncertů, na kterých mají obě kapely zhruba 90 minut a představí jak novinky z posledního CD, tak kompletní průřez dosavadní tvorbou, doprovázenou vlastní pódiovou show. V případě Dogy je to aktuální CD Detox a u Alkeholu CD R.U.M. Koncerty: Praha, Plzeň, Prachatice, Ostrava, Bruntál a Dvůr Králové n. Labem. Začátek koncertu je vždy ve 20 hodin.

• Vstupenky budou v dostatečném počtu na místě za 300,- Kč

leták_web(4)Komentáře

komentářů

Historie