Středa, je třeba: Michael Weikath

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Pořady  /  Středa je ho tam třeba  /  Středa, je třeba: Michael Weikath

Do zlínské haly Euronics se v pátek 19. února chystají HELLOWEEN za doprovodu GOTTHARD a CRIMES OF PASSION.

Abyste si udělali jasno o současném dění u HELLOWEEN, vyzpovídáme ve středu 17. února jejich kytaristu a zakládajícího člena Michaela Weikatha!

Rozhovor odvysíláme na Radiu Čas Rock opakovaně během dne.

Helloween-2016-obraz-01

Info pořadatele:

Další z netrpělivě očekávaných alb letošního roku bylo „My God-Given Right“ od HELLOWEEN. Svou patnáctou studiovku vydali 29. května a již nyní u nás dosáhlo toto album celosvětově nejlepší prodejnosti v žebříčku IFPI. Začátkem nového roku očekávejte její oficiální představení!

„Nikdy nevím jak se to stane, ale zase se nám to povedlo… To album šlape jak má! A podíl na tom mají i dva úžasní chlapi: producent Charlie Bauerfeind a Martin Häusler, který se postaral o úžasný 3D cover, aniž by plýtval barvami,“ říká zpěvák Andi Deris.
Autor k němu říká:„Prvotní inspirace přišla ze samotného názvu a taky z názvů některých skladeb, jako Swing of a Fallen World, Lost in America nebo Battle´s Won. Pak jsem narazil na blockbuster Day After Tomorrow – Den poté a nápad světa, ve kterém zůstali pouze dýňáci, byl na světě.“

A to není vše! Spolu s Helloween přiveze svoji poslední desku i rockové seskupení GOTTHARD, které přinese velmi emotivní díla. Přímý, klasický, mistrovsky zahraný hard rock uspokojí hned s prvními tóny všechny rockové fanoušky. To potvrzuje fakt, že GOTTHARD prodali víc jak 2 miliony desek po celém světě!

Tato skvělá dvojice spolu s předskokany CRIMES OF PASSION vám přijede zpříjemnit hned dva chladné únorové večery, nenechte si je ujít!

19. 2. 2016 – ZLÍN, hala Euronics
20. 2. 2016 – PRAHA, Forum Karlín

 Komentáře

komentářů

Historie