Čas Rock ONLINE
Právě dohrálo:
Radio Čas Rock
Vysílání Radia Čas Rock

ROCKNEWS

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Pořady  /  Rocková tečka  /  ROCKNEWS

Časrockeři, je čas si vychutnat týdenní menu rockových novinek, dobrou chuť! 🤘🏻

Legendární kapela Hrdinové Nové Fronty se po odmlce dala opět dohromady a výsledkem je nový studiový zářez. Ten nabízí celkem osm věcí, nese název Když se Bombardery vracejí a je k mání buď jako klasické cedlo a nebo vinyl doplněný velice zajímavým trikem.

Švédští Sabaton si pro své fanoušky nachystali skvělou podívanou v podobě hned dvou disků, a to DVD a Blu raye. Ten první nabízí jejich koncertní vystoupení z festivalu Wacken a ten druhý koncertní show, kterou chlapi v minulém roce odehráli spolu s Apocalypticou před vyprodaným publikem v Praze.

SABATON + APOCALYPTICA – ANGELS ARE CALLING (PRAHA 2020)

Americká partička Disturbed, jak je vidět, nesedí se založenýma rukama, ale pilně maká na nové desce. Nahraných mají šest skladeb, které podle nich nenechají posluchače ani na chvíli v klidu, a máme se těšit hned na dvě samostatná alba. To první by mělo být venku na začátku podzimu příštího roku a to druhé na začátku roku 2023.

S ne moc dobrou informací přišli Nightwish, kteří se měli 20. prosince ukázat v pražské O2 aréně. Bohužel vzhledem k tomu, co se kolem nás děje, se i oni rozhodli své koncertní vystoupení přeložit na příští rok. Nový termín tak je stanoven na 21. prosince 2022, pokud máte v šuplíku koupeny vstupenky, tak nezoufejte, zůstávají platné.

Jak se říká, nikdy neříkej nikdy, a to se, jak to tak vypadá, možná vyplní i u kapely Blink-182. Jejich bývalý frontman Tom DeLonge se od kapely odloučil v roce 2015, kdy podobně jako později jeho kolega Mark Hoppus bojoval s rakovinou. Tu se mu naštěstí podařilo porazit a tak je možné, že se jeho jméno opět objeví vedle dalších členů kapely. Držíme palce.

Americká legenda Aerosmith vypustí do světa hodně zajímavou desku s názvem 1971: The Road Starts Hear, která nabízí kolekci jejich vůbec nejstarších nahrávek. S nimi se mají možnost fanoušci vrátit až do roku 1971 a to v limitovaném počtu vinylů a kazet. Jako ochutnávku skupina vydala reedici písně Movin´ Out.

AEROSMITH – MOVIN´ OUT

Švédští Ghost se nechali slyšet, že na příští rok chystají svoje vůbec největší evropské turné. To by měli společně s Volbeat odstartovat 25. ledna.Komentáře

komentářů