Nepřehlédněte

Pravé rockové rádio

  • VM 87,9
  • VS 106,7
  • BR 88,9
  • OV 89,5 | 99,9
  • OP 89,7
  • NJ 91,6
Menu
 Čas Rock ONLINE
Právě dohrálo:
Radio Čas Rock
Vysílání Radia Čas Rock

Pondělí, 8. Červen 2015

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Pořady  /  Rocková tečka  /  Pondělí, 8. Červen 2015

16. a 17. června v naší zemi proběhnou dva koncerty, víte jaké? No, pokud máte stejně jako já rádi (podle mě) fenomenální grupu CAVALERA CONSPIRACY, pak si do svých kalendářů, zápisníčků a jiných debilníčků poznačte právě tato dvě data. 16.6. v Praze a o den později v Ostravě to totiž klan bratří Cavalerů naplno rozjede! Garantuji Vám, že Max a spol zahrají nějaké ty hutné fláky z dosud tří vydaných alb: Inflikted, “Blunt Force Trauma” a “Pandemonium”. A bonbónek na závěr: Jistě víte, že Max Cavalera vydal loni svou dlouho očekávanou autobiografickou knihu“Od Sepultury k Soulfly – My Bloody Roots”. No a právě tu Vám Max mile rád podepíše. První z autogramiád proběhne ve dnech obou koncertů, tedy v úterý 16.června v Megastoru Metalshop, který najdete na Praze 1, ve Štěpánské ulici 36, ostravská podpisovka pak ve středu 17.června v klubu Garage, a to v odpoledních hodinách, které včas upřesníme na stránkáchwww.mastersofrock.czawww.garageclub.cz

Jak sdělili pořadatelé Patrik Kohut a Jiří Daron, bylo velkým pro ně příjemným překvapením, jak Max Cavalera na žádost o autogramiádu reagoval.

“Prostě jsme zavolali Maxově ženě Glorii na mobil a pověděli jí o tom, jak jsme oba četli Maxovu knížku a že nás absolutně dostala. Stejné zprávy jsme měli také od našich kamarádů a dalších fanoušků a že by bylo hezké, kdyby jí Max mohl při červnové návštěvě pár lidem podepsat”.

“Hej, Maxi”, ozvalo se z telefonu. “ V Česku vyšla tvoje knížka a prý má úspěch. To je skvělé, ne?! Co kdybys ji tam lidem podepsal? Waw! To je perfektní nápad! Jasně, jdeme do toho!”.A bylo to.

“Fakt nás to potěšilo vzhledem k tomu, že Max Cavalera se podobných akcí neúčastní a lidí v davu se po špatných zkušenostech spíše straní. Tohle si určitě nenechte ujít”.

Koncerty CAVALERA CONSPIRACY:

Praha, Meet Factory, úterý 16.června 2015 od 20:00

Ostrava, Klub Garage, středa 17.června 2015 od 20:00

Vstupenky za 690,- jsou v prodeji v sítích Ticketportal, Ticketpro a Ticket Art

Jura Marek