Bažanti jdou do boje: SNAEFELL

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Pořady  /  Bažanti jdou do boje  /  Bažanti jdou do boje: SNAEFELL

Posledními bažanty bojujícími o vaši přízeň pro rock 2015 jsou šumperští Snaefell. Právě vylezli ze studia a hodně horkou muziku přivezli vám. Řeč přijde na koncerty, fanoušky, hudebního Ježíška a možná se dočkáte i story o zlomeném klíči a zpěvákovi Ondrovi uvězněném na pánském wc! Nenechte si to v sobotu ujít!

Hanka Outratová

Pořad vysílá Radio Čas Rock v sobotu 19.12.2015 po 20. hodině, ale tady si můžeš poslechnout již nyní a také hlasovat v anketě na této stránce!

Bažanti jdou do boje:

Myslíte si, že jste doma jedničky?
Pro nás jste Bažanti!
Myslíte si, že jste v republice jedničky?
Pro nás jste Bažanti!
Myslíte si, že jste v Evropě jedničky?
Pro nás jste Bažanti!
Myslíte si, že jste jedničky na celé planetě?
Pro nás jste Bažanti!

A protože ve vesmíru není zvuk slyšet, přihlaste se do našeho pořadu ať vás slyší aspoň posluchači Radia Čas Rock, každou sobotu po 20. hodině.

Pořad BAŽANTI JDOU DO BOJE nabízí prostor nejenom novým a začínajícím kapelám, ale také ostříleným matadorům, aby se mohli představit posluchačům Radia Čas Rock.Každý týden v sobotu po 20. hodině představuje Radio Čas Rock ve vysílání jednu kapelu, která pak má tři vstupy s moderátorkou Hankou Outratovou na svoji prezentaci a k tomu zahrajeme tři jejich vlastní skladby.

Jak na to?
Stačí napsat na: kapela@casrock.cz, že máte zájem, my vás budeme zpětně kontaktovat, abychom domluvili termín natáčení a další podrobnosti.
Hlasování

Hlasování skončilo 20.12.2015 000 23:55 hod

1. 90% (9 hlasů z 10)
2. 10% (1 hlasů z 10)
3. 0% ( hlasů z 10)Komentáře

komentářů

Historie