Bažanti 076: THANA TOPHOBIA

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Pořady  /  Bažanti jdou do boje  /  Bažanti 076: THANA TOPHOBIA

Vánoce na krku, ale Bažanti bojující tento týden pro vás koledy rozhodnně nemají!  Právě naopak! S partičkou, která si říká THANA TOPHOBIA probereme growling, rodinné vazdy v kapele a pevnou ženskou ruku za mikrofonem a na kormidle. A samozřejmě muziku! V sobotu 13.12. po 15. odpoledne.

Hanka Outratová

Hlasování, které probíhá během víkendu najdete TADY.

Myslíte si, že jste doma jedničky?Pro nás jste Bažanti!Myslíte si, že jste v republice jedničky?Pro nás jste Bažanti!Myslíte si, že jste v Evropě jedničky?Pro nás jste Bažanti!Myslíte si, že jste jedničky na celé planetě?Pro nás jste Bažanti!A protože ve vesmíru není zvuk slyšet, přihlaste se do našeho pořadu ať vás slyší aspoň posluchači Radia Čas Rock, každou sobotu po 15. hodině Pořad BAŽANTI JDOU DO BOJE nabízí prostor nejenom novým a začínajícím kapelám, ale také ostříleným matadorům, aby se mohli představit posluchačům Radia Čas Rock.Každý týden v sobotu po 15. hodině představuje Radio Čas Rock ve vysílání jednu kapelu, která pak má tři vstupy s moderátorkou Hankou Outratovou na svoji prezentaci a k tomu zahrajeme tři jejich vlastní skladby.

Jak na to?

Stačí napsat na: kapela@casrock.cz, že máte zájem, my vás budeme zpětně kontaktovat, abychom domluvili termín natáčení a další podrobnosti.
Hlasování

Hlasování skončilo 21.12.2014 000 23:59 hod

1. 89% (33 hlasů z 37)
2. 5% (2 hlasů z 37)
3. 5% (2 hlasů z 37)


Historie