Bažanti 075: POSTCOAL

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Pořady  /  Bažanti jdou do boje  /  Bažanti 075: POSTCOAL

Vánoce pomalu na krku, ale to neznamená, že bychom měli upadnout do letargie, právě naopak! Bažanti, co jdou do boje tento týden, pořádně šlápnou na plyn a někomu možná i na kuří oko! Říkají si POSTCOAL, jsou z Karviné, ale nejsou to ti, kteří by se mohli na první pohled zdát. O plánech na rock 2015, nové desce, hudebních vzorech a cestě k rozumu to bude v sobotu 13. prosince!

Hanka Outratová

Pořad vysílá Radio Čas Rock v sobotu po 15. hodině, hlasování, které probíhá do nedělní půlnoci najdete TADY.

Myslíte si, že jste doma jedničky?Pro nás jste Bažanti!Myslíte si, že jste v republice jedničky?Pro nás jste Bažanti!Myslíte si, že jste v Evropě jedničky?Pro nás jste Bažanti!Myslíte si, že jste jedničky na celé planetě?Pro nás jste Bažanti!A protože ve vesmíru není zvuk slyšet, přihlaste se do našeho pořadu ať vás slyší aspoň posluchači Radia Čas Rock, každou sobotu po 15. hodině Pořad BAŽANTI JDOU DO BOJE nabízí prostor nejenom novým a začínajícím kapelám, ale také ostříleným matadorům, aby se mohli představit posluchačům Radia Čas Rock.Každý týden v sobotu po 15. hodině představuje Radio Čas Rock ve vysílání jednu kapelu, která pak má tři vstupy s moderátorkou Hankou Outratovou na svoji prezentaci a k tomu zahrajeme tři jejich vlastní skladby.

Jak na to?

Stačí napsat na: kapela@casrock.cz, že máte zájem, my vás budeme zpětně kontaktovat, abychom domluvili termín natáčení a další podrobnosti.
Hlasování

Hlasování skončilo 14.12.2014 000 23:59 hod

1. 90% (28 hlasů z 31)
2. 6% (2 hlasů z 31)
3. 3% (1 hlasů z 31)


Historie