Bažanti 068: PENZISTOR

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Pořady  /  Bažanti jdou do boje  /  Bažanti 068: PENZISTOR

Maskované kapely? Někdy se tomu říká prostě a jednoduše image (KISS, LORDI, SLIPKNOT, DYMYTRY,…), ale můžu vás ujistit, že takovou image, jakou mají Bažanti tohoto týdne nemá žádná jiná kapela! Jak ze zralého věku udělat přednost, že je možné  v důchodkách a o dvou berlích obluzovat mladé zdravotní sestřičky a přitom se nevzdat poctivého hard rocku. Byť lehce přizpůsobeného dané situaci a věku? Na to vám v sobotu 25. října po 15. hodině odpoví PENZISTOR!

Hanka Outratová

Výsledek hlasování najdete TADY. Hlasování končí v neděli o půlnoci.

Myslíte si, že jste doma jedničky?Pro nás jste Bažanti!Myslíte si, že jste v republice jedničky?Pro nás jste Bažanti!Myslíte si, že jste v Evropě jedničky?Pro nás jste Bažanti!Myslíte si, že jste jedničky na celé planetě?Pro nás jste Bažanti!A protože ve vesmíru není zvuk slyšet, přihlaste se do našeho pořadu ať vás slyší aspoň posluchači Radia Čas Rock, každou sobotu po 15. hodině Pořad BAŽANTI JDOU DO BOJE nabízí prostor nejenom novým a začínajícím kapelám, ale také ostříleným matadorům, aby se mohli představit posluchačům Radia Čas Rock.Každý týden v sobotu po 15. hodině představuje Radio Čas Rock ve vysílání jednu kapelu, která pak má tři vstupy s moderátorkou Hankou Outratovou na svoji prezentaci a k tomu zahrajeme tři jejich vlastní skladby.

Jak na to?

Stačí napsat na: kapela@casrock.cz, že máte zájem, my vás budeme zpětně kontaktovat, abychom domluvili termín natáčení a další podrobnosti.
Hlasování

Hlasování skončilo 26.10.2014 000 23:59 hod

1. 50% (1 hlasů z 2)
2. 50% (1 hlasů z 2)
3. 0% (0 hlasů z 2)


Historie