Online
Právě dohrálo:

Ostrava v plamenech 2017

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Ostrava v plamenech 2017

Ostrava v plamenech se vrátí v sobotu 5. 8. 2017 již počtvrté do Dolní oblasti Vítkovic. Hlavní hvězdou budou švédští ARCH ENEMY!

Mezinárodní rockový festival Ostrava v plamenech pokračuje svým čtvrtým ročníkem v obvyklém prázdninovém termínu. Role headlinera se tentokrát ujme světový lídr v oblasti melodického death metalu –  ARCH ENEMY ze Švédska! Majitelka drsného chrapláku Kanaďanka Alissa White-Gluz přijede s kapelou do Ostravy historicky poprvé. Arch Enemy nám na Ostravě v plamenech ukáží, jak má vypadat explodující vášeň k sakra tvrdé hudbě a zároveň s námi oslaví jednadvacáté narozeniny kapely.

OVP 2017

Dalšími odtajněnými kapelami jsou izraelští black metalisté Melechesh, japonští Loudness, švédští heavymetalisté Civil war, polští heavymetalisté Crystal Viper a nebudou chybět ani zástupci české scény hardrockeři Traktor a Kreyson s Láďou Křížkem se svým vystoupením „KREYSON MMXVII“.

Čtvrtý ročník Ostravy v plamenech se uskuteční jako obvykle v Dolní oblasti Vítkovice, a to 5. srpna 2017. I příští rok se můžeme těšit na to, že každá kapela zahraje svůj tradiční koncertní program, nikoliv jen obyčejné festivalové vystoupení. Ani Arch Enemy nebudou výjimkou.

Ty nejaktuálnější informace o festivalu najdete na webu a facebooku Ostravy v plamenech. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketportal.