Moravská Route 66

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Moravská Route 66

moravská route

MORAVSKÁ ROUTE 66 STARTUJE UŽ 5. KVĚTNA! Americká Route 66  nebo také Matka cest, jak se jí přezdívá, spojovala Východ a Západ USA a v dobách své největší slávy měřila více než 3800 km, protínala 8 států a 3 časová pásma. Dnes tato nekonečně dlouhá zapomenutá silnice přitahuje dobrodruhy a cestovatele, kteří touží po zážitkové jízdě krajinou.

Málokomu se ale za velkou louži podaří dostat a proto si toto jaro s Rádiem Čas Rock můžete projet Moravskou Route 66! Rocková jízda  nabídne 8 zastávek na zajímavých a kultovních místech celé Moravy  a Slezska.

Ve vysílání Rádia Čas Rock vám budeme týden co týden představovat jeden z cílů Moravské Route 66, vypíchneme zajímavosti a nabídneme tipy z okolí.  Je ale jen na vás, na které místo se vydáte jako první, jestli Moravskou Route 66 projedete celou najednou nebo s námi navštívíte každý týden místo jen jedno.

Soutěžte s Moravskou Route 66

Cílem je nejen cesta samotná, ale projet si celou Moravskou Route 66 znamená i možnost vyhrát jednu z mnoha cen. Stačí do své hrací karty nasbírat 8 razítek – jednu z každé zastávky a poslat svou hrací kartu k nám do Rádia Čas Rock na adresu Stavební 992/1, Ostrava-Poruba, 708 00. Ze všech došlých hracích karet vylosujeme jednoho výherce hlavní ceny a několik výherců dílčích cen. Výherce budeme losovat na festivalu Holba Rock na grilu 2018.

Hrací karty budou k dispozici u obsluhy na každém stanovišti Moravské Route 66 od 5. května 2018 nebo si je můžete stáhnout online. Kartu si vezměte nebo si ji vyžádejte hned na své první zastávce, ať nepřijdete o jediné razítko. Celou trasu absolvujete s jednou hrací kartou, na kterou budete sbírat na jednotlivých místech razítka. Každý jednotlivec se hry může zúčastnit pouze s jednou hrací kartou. Hrací karta bude platná a zařazena do soutěže pouze tehdy, když bude obsahovat všech 8 jednotlivých razítek s číslem 1-8, dorazí k nám s přiloženými kontaktními údaji: jméno, bydliště a telefon nebo e-mail, na který vás v případě výhry můžeme kontaktovat, a dorazí do Rádia Čas Rock maximálně do 20. 7. 2018. Karty, které pošta doručí po tomto datu nebudou akceptovány. Karty nelze odesílat elektronickou poštou. Vždy se musí zaslat originální karta – kopie, skeny ani fotografie karty nebudou do soutěže zařazeny.

SOUTĚŽNÍ HRACÍ KARTU SI MŮŽETE STÁHNOUT ZDE

Moravská Route 66 není jen pro motorkáře

Je jedno, jaký prostředek ke zdolání Moravské Route 66 použijete, chceme spojit všechny cestovatele a objevitele. Chceme, aby se z jízdy společně těšili vyznavači jedné stopy i ti za volantem, cyklisté, pěší turisté,  jednotlivci, ale i ti, kteří vyvezou za „kulturou“ celou rodinu.

HLAVNÍ VÝHRA

Ze všech došlých hracích karet, které dorazí vyplněné v souladu s pravidly do 20. července 2018, vylosujeme na festivalu Holba Rock na grilu výherce hlavní výhry – skútru Yamaha XENTER 125 v ceně 85 tisíc korun, který do soutěže věnoval Motopark.cz – autorizovaný dealer Yamaha v Ostravě. Více o Yamaha Morava zjistíte na jejich FB.

moto1

csd partner

yamaha na webmr kraj na web