Online
Právě dohrálo:

Moravská Route 66

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Moravská Route 66

VÍTĚZEM PRAVÉHO ROCKOVÉHO SKÚTRU YAMAHA D´ELIGHT 125 ccm, KTERÝ DO SOUTĚŽE DAROVAL MOTOOBCHOD YAMAHA-MORAVA, SE STAL ONDŘEJ HRUŠKA ZE STĚBOŘIC! GRATULUJEME!

příští rock

Americká Route 66  nebo také Matka cest, jak se jí přezdívá, spojovala Východ a Západ USA a v dobách své největší slávy měřila více než 3800 km, protínala 8 států a 3 časová pásma. Dnes tato nekonečně dlouhá zapomenutá silnice přitahuje dobrodruhy a cestovatele, kteří touží po zážitkové jízdě krajinou.

Málokomu se ale za velkou louži podaří dostat a proto si toto léto s Rádiem Čas Rock můžete projet Moravskou Route 66! Letní jízda  nabídne 10 zastávek na zajímavých a kultovních místech celé Moravy.

Ve vysílání Rádia Čas Rock vám budeme týden co týden představovat jeden z cílů Moravské Route 66, vypíchneme zajímavosti a nabídneme tipy z okolí.  Je ale jen na vás, na které místo se vydáte jako první, jestli Moravskou Route 66 projedete celou najednou nebo s námi navštívíte každý týden místo jen jedno.

Soutěžte s Moravskou Route 66

Cílem je nejen cesta samotná, ale projet si celou Moravskou Route 66 znamená i možnost vyhrát skútr a další z mnoha cen. Stačí do své hrací karty nasbírat 10 razítek – jednu z každé zastávky a poslat svou hrací kartu k nám do Rádia Čas Rock na adresu Stavební 992/1, Ostrava-Poruba, 708 00. Oceníme nejen nejrychlejší jezdce, tedy ty, jejichž vyplněné hrací karty k nám dorazí jako první, ale ze všech došlých hracích karet vylosujeme i jednoho výherce hlavní ceny – skútru.

Hrací karty budou k dispozici u obsluhy na každém stanovišti Moravské Route 66 od 24. 6. 2017. Vyžádejte si ji hned na své první zastávce, ať nepřijdete o jediné razítko. Celou trasu absolvujete s jednou hrací kartou, na kterou budete sbírat na jednotlivých místech razítka. Každý jednotlivec se hry může zúčastnit pouze s jednou hrací kartou. Hrací karta bude platná a zařazena do soutěže pouze tehdy, když bude obsahovat všech 10 jednotlivých razítek s číslem 1-10, do obálky k ní přiložíte i vaše kontaktní údaje: jméno, bydliště a telefon nebo e-mail, na který vás v případě výhry můžeme kontaktovat a dorazí do Rádia Čas Rock maximálně do 4. 9. 2017. Karty, které pošta doručí po tomto datu nebudou akceptovány. Karty nelze odesílat elektronickou poštou. Vždy se musí zaslat originální karta – kopie, skeny ani fotografie karty nebudou do soutěže zařazeny.

Yamaha-D’elight-125

Soutěžíme o skútr  Yamaha D’elight 125ccm v hodnotě 64.990,-Kč, kterému opět vykouzlíme rockový vzhled! Na vlastní oči je k vidění v motoobchodu Yamaha Morava, který nám skútr do soutěže věnoval.

Moravská Route 66 není jen pro motorkáře

Je jedno, jaký prostředek ke zdolání Moravské Route 66 použijete, chceme spojit všechny cestovatele a objevitele. Chceme, aby se z jízdy společně těšili vyznavači jedné stopy i ti za volantem, cyklisté, pěší turisté,  jednotlivci, ale i ti, kteří vyvezou za „kulturou“ celou rodinu.

Moravska Route 66 - 1B.cdr