SEBASTIEN v Pardubicích

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Hrdý rocker bloguje  /  SEBASTIEN v Pardubicích

Po téměř 6 letech se na pódium do pardubického klubu Doli vrátila melodic-powermetalová kapela SEBASTIEN, představili zde svoje nové album „Act of Creation“ a svými songy dostali do varu všechny přítomné fanoušky.

V pátek 16.3. se v klubu Doli v Pardubicích konal koncert kapely SEBASTIEN. Jako hosta si přizvali glam/rock metalovou kapelu Stringguards.

Stringguards začali hrát okolo 19.00 a během svého hodinového vystoupení naladili skvělou atmosféru před příchodem hlavní hvězdy večera. Nemůžu nezmínit jejich nejen krásnou, ale i velmi výbornou zpěvačku, která ač působila jako drobná dívka, tak se do mikrofónu uměla pěkně opřít.

Ale to hlavní, na co jsme všichni čekali, byla kapela SEBASTIEN.

sebastien

Svoje vystoupení začali novinkou „Act Of Creation“ ze stejnojmenného alba, které vyšlo letos v únoru a podle recenzí a mého skromného názoru můžu prohlásit, že tohle album bude pro kapelu zlomové! Zazněli i písně z předchozích dvou alb, jako třeba „Lamb of God“ nebo „Dorien“. Samozřejmě nesměly chybět tři hitovky „Winner“,“Die in me“ a „Amy“, ke kterým kapela natočila klip a zatím s nimi sklízí samé úspěchy. Největší emoce ve mně zanechala skladba „V síti štěstí“, kterou složil pro svou manželku kytarista Andy a jako překvapení ji s Georgem zazpívali na jejich svatbě. Bez nadsázky, musela jsem pak otřít slzy…

Na závěr koncertu, kapela vyhlásila soutěž pro „nejvěrnějšího fanouška“, který do Pardubic přijel z největší dálky. Pro výherce čekala odměna v podobě jejich nového CD no a hádejte kdo to vyhrál… ano, já a mých 244km 😀 Takže krom úžasného zážitku si z pátečního koncertu odnáším i nové CD a jsem opravdu ráda, že máme tady v Česku takovou kapelu jako je SEBASTIEN, která se rovná světovým formátům a říkám vám, ti to dotáhnou ještě hodně daleko!

Pro Radio Čas Rock bloguje EmaKomentáře

komentářů

Historie