ROCKOVÝ MEJDAN HOLBA ROCK NA GRILU

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCKOVÝ MEJDAN HOLBA ROCK NA GRILU

Napsali o nás / Region Opavsko

Příznivci pravé rockové muziky mají v kalendáři červeně vyznačený červencový termín konání festivalu Holba Rock na grilu. V pátek a v sobotu 27. – 28. 7. bude v Opavě na letišti Kylešovicích slavit Radio Čas Rock 7. narozeniny ve velkém stylu. Organizátoři očekávají opět účast několika tisíc lidí.

Festival Holba Rock na grilu- to bude opět nálož té nejlepší české a slovenské rockové muziky. Moderátoři Radia Čas Rock totiž na festivalovém pódiu uvedou hvězdy jako Katapult, Krucipüsk, Harlej, Traktor nebo Iné kafé. Kromě hudebních zážitků jsou pro návštěvníky připraveny i další „atrakce“, díky kterým si 2 festivalové dny užijí na 100 %.

Areál na letišti v Opavě – Kylešovicích se dva předešlé ročníky Holba Rocku na grilu vyprodal do posledního místa. „Do Kylešovic dorazily tisíce lidí, a to nejen z Opavska, ale i z jiných částí kraje či republiky. Proto se letos festival ještě více rozšíří. Jeho součástí bude nově stanové městečko a už tradičně i odpočinková funzóna s atrakcemi pro malé i velké rockery.“, říká hlavní organizátor festivalu Roman Jeřábek. Doplnil, že v něm najdete desítky stánků s nejširším výběrem občerstvení, pivní stany, kavárny, obchůdky se suvenýry i všechny členy rockové bandy v čele s moderátory Radia Čas Rock, se kterými se ve chvílích, kdy zrovna nebudou křepčit na pódiu, můžete osobně setkat.  „Ve stánku Radia Čas Rock jako každoročně najdete také novou festivalovou limitovanou kolekci triček.“, uzavřel Jeřábek.

V letošním roce se během 2 festivalových dní představí: Harlej, Alkehol, Katapult, Traktor, Krucipüsk, Iné kafe, Bijouterrier, Trautenberk, Hentai Corporation, Witch Hammer, opavští KOFE-IN, Lautr a Dorien. Každoročním velkým lákadlem jsou autogramiády všech hlavních hvězd festivalu, které se konají vždy po skončení koncertu v blízkosti pódia. Na festival zveme také všechny účastníky Moravské Route 66, protože v průběhu jeho konání vylosujeme výherce hlavní ceny MR66 – skútru.

20369059_1477936038951990_1064491810227919166_o

První ročník festivalu proběhl v roce 2013 v areálu U chovatelů v Opavě Kylešovicích a z malého rodinného festivalu se už za 2 roky Rock na grilu rozrostl na akci pro několik tisíc lidí. Druhý a třetí ročník se konal hned na dvou místech a to v Opavě Kylešovicích a v Horní Suché. Vzrůstající návštěvnost a rostoucí nároky na kvalitu poskytovaných služeb vedly pořadatele k tomu, že v roce 2016 proběhl Rock na grilu jen na jednom místě a to na velké ploše „letiště“ v Opavě Kylešovicích, která má dostatečnou kapacitu pro uspořádání opravdu velkého festivalu, na který Radio Čas Rock může dovézt fanouškům pravé rockové muziky ty nejlepší rockové kapely.

V roce 2015 se Rock na grilu v Opavě stěhoval do většího – na letiště Kylešovice. Areál letiště Kylešovice se nachází mezi městskou částí Opava – Kylešovice a obcí Chvalíkovice. K branám areálu lze však přijet festivalovou kyvadlovkou, autem, taxíkem či na kole. V těsné blízkosti festivalového areálu je parkoviště.

Za 6 let konání festivalu se Rocku na grilu zúčastňovali špičkové české i zahraniční kapely jako Tublatanka, Progress 2, Abraxas, Aleš Brichta, Silent Stream Of Godless Elegy, Dymytry, XIII. Století, Citron, Arakain, Horkýže slíže, Kiss Forever Band a spousta dalších.

Lístky koupíte v síti Ticketportal a v obvyklých předprodejích ve vašem městě. V Opavě navíc v restauraci u Chovatelů a v trafice Camel u divadla. Na www.ticketportal.cz navíc pořídíte tzv. „HOMEticket“. Přes internet si vstupenku vyberete, zaplatíte, vytisknete a pak jen přinesete ke vstupu na festival. Jednodenní vstupenky na pátek nebo sobotu pořídíte od 249 Kč. Dvoudenní vstupenka vás vyjde jen na 449 Kč, na místě pak za 549 Kč. Vstup zdarma mají ZTP a děti do 140 cm.

Nejaktuálnější informace o festivalu se dozvíte v éteru Radia Čas Rock na webových stránkách www.casrock.cz a na facebookové události.

Oslavte s námi 7. narozeniny Radia Čas Rock a přijďte si užít pravý rockový víkend v Opavě! Každý „Hrdý rocker“ ocení skvělou atmosféru v předešlých letech 2x vyprodaného festivalu, může se setkat s moderátory Rádia Čas Rock a hlavně v pátek 27. a v sobotu 28. července zametlit na největší hvězdy nejen české rockové scény.

20507084_1477935632285364_7628850464065763325_o

TITULÁRNÍ PARTNER FESTIVALU

8259-holba_logo_horizont

PARTNEŘI FESTIVALU

imagelogo_grafico

jpg_web_logo_canis

ostatni_maliKomentáře

komentářů