fbpx

ROCKO NEWS 17

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCKO NEWS 17

Švédská partička Bloodbound finišuje s novým albem, které má datum vydání stanovené na 7. července. Venku už je singl doplněný zajímavým lyric videem, a podle toho co nám chlapi servírují, se máme opravdu na co těšit. Tak a doufejme, že nám ho v plné parádě představí ve Vizovicích na Masters of Rock.

Kultovní album The Dark Side of The Moon slaví neuvěřitelných 50 let a fanoušci si ho budou moci vychutnat ve zbrusu nové verzi. Tu si vzal na starost samotný Roger Waters a album výjde ve výroční reedici 24. března.

Není to tak dávno, kdy se na jednom podiu s kapelou Megadeth objevil i jejich bývalý kytarista Marty Friedman. Zahrál si s nimi sice jen tři songy, ale kdo ví, možná že to nebylo naposledy.

Kapela Doga se dočkala platinové desky za své album Respekt a chce se za to svým fanouškům, jak se patří odměnit. Bude to v podobě amerického turné po Route 66, kde pro ně chtějí během měsíce října odehrát hned několik koncertů.

14. dubna, to je datum, kdy Metallica vypustí do světa svoje nové album, které se o den dříve dočká své premiéry v mnoha kinech. Půjde o velice kvalitní poslech, který se ponese v Ostravě, Olomouci, Praze, Chomutově, Vsetíně a dalších městech.

Legendární Scorpions se rozhodli vydat sbírku svých veleúspěšných alb. Půjde o materiál, který nahráli v letech 1974 až 2007. Ponese název Colours of Rock a bude k mání hned na 12 vinylech s původními obaly.

Rockoví veteráni Extreme finišují s novou deskou, která ponese název Six. Tu chlapi vydají po dlouhých 15 letech a venku už je z něho první ochutnávka v podobě skladby Rise, která ukazuje, jakým směrem se tito borci vydali.Komentáře

komentářů