Čas Rock ONLINE
Právě dohrálo:
Radio Čas Rock
Vysílání Radia Čas Rock

ROCKNEWS

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCKNEWS

Bando, týden se s týdnem sešel a tak jsme tu zas s pravidelnou dávkou rockových novinek. 🤘

Nebude trvat dlouho a fanoušci kapely Scorpions se dočkají jejich nové desky. Bude se jednat o již devatenácté hudební dílo z jejich produkce, ponese název „Rock Believer“ a vyjde 25. února. Bude to vůbec první album, na kterém se již bude plnohodnotně podílet také Mikkey Dee. Původně bubeník kapely Motorhead, který ale už od roku 2016 působí právě u Scorpions. Čekání na novou desku si můžete zkrátit poslechem čerstvého singlu Peacemaker.

SCORPIONS – PEACEMAKER

Nejen muzikou se v posledních letech baví zpěvačka Alanis Morissette. V nedávném rozhovoru oznámila, že připravuje vlastní sitcom. Bude se jmenovat „Relatable“ a podle všeho se bude jednat o příběhy inspirované její vlastní kariérou. Z toho lze soudit, že Alanis má jednak smysl pro humor, ale také, že její život byl a stále je plný legrace.

Kapela Korn před pár dny vypustila do světa zbrusu nový singl. Ten se jmenuje „Start The Healing“ a bude součástí desky, kterou už mají Korni téměř hotovou. Jejich v pořadí již 14. studiovka se na svou cestu za fanoušky vydá 4. února, nabídne devítku skladeb a bude se jmenovat “Requiem”. 27. května se kukuřičné děti na třetí pokus v rámci svého turné vyloupnou už i s novou fošnou v Praze.

KORN – START THE HEALING

Skupina Foo Fighters se nedávno od muziky trochu odklonila a vrhla se na film. Výsledkem je to, že členové kapely natočili hororový komediální snímek, v němž i sami účinkují. Jmenuje se “Studio 666” a v Americe se do kin vydá už 25. února příštího roku.

Kytarista a zpěvák Eric Clapton nedávno představil svou novou desku. Tu nahrál během nucené koncertní přestávky společně se svými dlouholetými spoluhráči. Album se jmenuje “The Lady In The Balcony: Lockdown Sessions” a fanoušci se mohou těšit na 17 kusů osvědčených klasických písní, které tentokrát ovšem zdobí úplně nová interpretace.

Skupina Iron Maiden připravila pro své fanoušky zajímavý dárek. Legendy britského heavy metalu vydávají vlastní omalovánku. Ta bude plná obrázků s Eddiem a přebalů jejich alb, které si můžete sami vybarvit. K dispozici bude od 8. prosince.

Dobré zprávy přicházejí od kapely Rammstein. Jejich kytarista Richard Zven Kruspe přednedávnem prozradil, že členové této německé skupiny usilovně pracují na nové desce. Ta by měla být hotová na jaře příštího roku a vyjde tak ještě před zahájením jejich světového turné. Připomínáme, že to startuje 15. května dvěma koncerty v Praze.Komentáře

komentářů