fbpx
 Čas Rock ONLINE
Právě dohrálo:

ROCK NEWS

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCK NEWS

Ve čtvrtek 28. července se v pražské O2 aréně ukážou Slipknot a měli by tam podle frontmana Coreyho Taylora vypustit i nějakou novinku z chystaného alba. To zatím nemá přesné datum vydání, tak uvidíme, co nám z něj příští měsíc naživo zahrají.

Arakain slaví 40 let na hudební scéně, a to reedicí svého úspěšného alba Schizofrenie. Opravdu hodně povedený zvuk, doplněným zrekonstruovaným přebalem jak na LP, tak CD, které se pyšní digipackem s hodně bohatým bookletem. V něm jsou k mání jak texty, tak i hromada fotek.

ARAKAIN – REEDICE ALBA SCHIZOFRENIE

Není to tak dávno, kdy se na netu objevily obrazové záznamy fanoušků Kissáku, kteří byli na jejich koncertní show na začátku června v Belgii. Na nich je zřetelně vidět, jak při závěru skladby Detroit Rock Sity zní vokál Paula Stanleyho, který ale v té chvíli vůbec nezpíval. 

Five Finger Death Punch finišují s novým albem, které se na pultech obchodů objeví 19. srpna. No a jak bude znít, takto nám chlapi servírují ve zbrusu novém lyric videu.

FIVE FINGER DEATH PUNCH – WELCOME TO THE CIRCUS

Legendární Queen se chystají vydat skladbu, která vznikla v roce 1988 s vokálem Freddieho Mercuryho. Co z něj zvukaři o těch 34 let později dokázali udělat, tak to se dozvíme snad už po letních prázdninách.

Peter Gabriel by se měl na konci letošního roku po dlouhých 20 letech pochlubit novou deskou. Informoval o tom bubeník jeho doprovodné kapely, který k tomu ještě dodal, že se s ní v příštím roce chystají na turné jak po Spojených státech, tak po Evropě.

Amon Amarth hlásí hotovo, co se jejich v pořadí dvanáctého studiového alba týče. To je podle kapely vůbec nejtvrdší, které kdy udělali, a máme se na něj těšit 5. srpna.

AMON AMARTH – GET IN THE RING


Komentáře

komentářů