fbpx
 Čas Rock ONLINE
Právě dohrálo:

ROCK NEWS 67

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCK NEWS 67

Kapela Harlej vypustila do světa zbrusu nový videoklip ke skladbě Vstávej, který se natáčel při poslední zastávce jejich turné v pražské Lucerně. Chlapi své fanoušky opět nezklamali, a pokud byste tuto partičku chtěli vidět na vlastní oči, tak máte možnost například na festivalu Holba Rock na grilu, který se v Opavě Kylešovicích bude konat od 26. července.

Pokud jste fanoušci švédského seskupení Ghost, tak by vám neměl ujít zbrusu nový snímek s názvem Rite Here Rite Now, který se do českých kin dostane 20. a 22. června. Jeho materiál byl pořízen během jejich dvou vyprodaných koncertních show, které kapela odehrála v Kia Foru.

19. října se bude konat slavnostní ceremoniál, během kterého bude do Rokenrolové síně slávy uveden Ozzy Osbourne. Je to podle jeho slov obrovská čest dostat se tam coby sólový umělec, a jestli tam nějaký svůj hit zazpívá na živo, tak to se teprve uvidí.

To, o čem se nějakou dobu šuškalo je skutečností. Bring Me The Horizon vypustili do světa zbrusu nové album, které s téměř hodinovou stopáží nese úctyhodných 16 skladeb. Tak doufejme, že nám z něho něco představí na festivalu Rock For People, na kterém se ukážou v pátek 14. června.

Japonská dámská sestava Babymetal a německá partička Electric Callboy spojily síly a udělali společně zbrusu novou skladbu, které dali jednoduchý název Ratatata. Ta se dočkala i zajímavého videoklipu, který opravdu stojí za shlédnutí.

Legendární americkou kapelu Vixen po pětiletém angažmá opouští jejich zpěvačka Lorraine Lewis. Důvod je ten, že se ostatní členky rozhodly vydat jiným směrem, než by se jí zamlouvalo. Tak tedy nezbývá než se vydat vlastní cestou, na kterou je už údajně dostatečně připravená.

Němečtí Hamatom představili novou kytaristku, která za svým jménem Annika Jaschke používá pseudonym Rose. S ní se pustili do nahrávání nové desky, která spatří světlo světa 10. ledna příštího roku. No, a jak tato divoška umí ten svůj nástroj ovládat, tak to se dozvíme na festivalu Rock Of Sadská, který vypukne 17. srpna.Komentáře

komentářů