fbpx

ROCK NEWS 52

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCK NEWS 52

Chystá se metalová veselka!

S velkou novinkou přišel nedávno Charlie Benante. Bubeník kapely Anthrax a Pantera oznámil, že se oficiálně zasnoubil se svou partnerkou Carlou Harvey. Jedná se o zpěvačku metalového ženského sdružení Butcher Babies. Tak přejeme hodně štěstí a krásnou svatbu!

Změny v kádru kapely Roba Zombieho

V kádru kapely Roba Zombieho nastaly nečekané změny. Lídr této formace oficiálně oznámil návrat basáka Roba “Blaska” Nicholsona. Čtyř strunné zombie monstrum se tak po 18 letech vrací do sestavy. Nahradí Matthewa “Piggy D.” Montgomeryho, který jen o pár hodin dříve oznámil, že jeho čas s kapelou vypršel.

Masterplan dokončují desku

O skupině Masterplan nebylo v posledních letech příliš slyšet. To se nicméně letos změní. Po jedenácti letech má v plánu vydat nové album. Jako důkaz nedávno tato kapela zveřejnila zbrusu novou píseň „Rise Again“. Naživo a nahlas si Masterplan můžete užít 14. března ve Zlíně, kam zavítají po boku Firewind.

Rikki Rocket má černý pás v jiu-jitsu

Zajímavého milníku dosáhl bubeník kapely Poison, Rikki Rockett. Tomu byl před nedávnem totiž udělen černý pás čtvrtého stupně brazilského jiu-jitsu. Dvaašedesátiletý hudebník, tak dokazuje, že i přes vážné zdravotní problémy, se lze udržovat v kondici.

Vydání nového alba Bruce Dickinsona už je za dveřmi

Fanoušci Bruce Dickinsona už netrpělivě vyhlížejí datum 1. března. Po dlouhých devatenácti letech totiž právě v tento den vyjde jeho sedmá sólová deska. Ponese název „The Mandrake Project“ a před pár dny byl do světa vypuštěn už druhý degustační chod v podobě singlu „Rain on the Graves“.

Thundermother vydali nový singl

Je tomu zhruba rok, co došlo k personálnímu třesku u kapely Thundermother. Nyní se kytaristka Filippa Nässil představuje s novými spoluhráčkami. Venku mají druhý singl nazvaný „Speaking of the Devil“.

Další ochutnávka ze sólového debutu Micka Marse

Venku je nový singl z dílny Micka Marse. Ten nese název “Undone” a za mikrofon se zde postavil Brion Gamboa. Tato písnička bude součástí jeho debutového sólového alba “The Other Side Of Mars”. To vyjde už 23. února a nabídne celkem 12 písní.Komentáře

komentářů