fbpx

ROCK NEWS 41

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCK NEWS 41

Ghost něco chystají

Švédští duchové Ghost chystají speciální projekt. Údajně se dočkáme koncertního filmu, který bude kombinovat hraný děj s koncertními scénami. Zatím ale více podrobností členové skupiny tají. Takže se necháme překvapit.

Tool prodávají CD za 500 dolarů

Skupina Tool vydává reedici svého debutu Undertow. U příležitosti výročí 30. let od vydání alba bude Undertiw k dostání na jejich turné. Jelikož tato speciální verze bude k mání pouze v nákladu 7 tisíc kusů, promítlo se to i do ceny. Fanoušek za ní zaplatí 500 dolarů.

Firewind nabízí ochutnávku z chystaného alba

Kapela Firewind před pár dny oznámila, že chystá novou desku. Ta dostane do vínku název Stand United, vyjde 1. března 2024 a její náplní bude desítka skladeb. Jednou z nich je i zbrusu nový singl Salvation Day, který určitě zazní i 14. března během jejich koncertu ve Zlíně.

Frontman Mammoth WVH se oženil!

Wolfgang Van Halen do toho praštil. 32letý syn legendárního Eddieho Van Halena si nedávno vystrojil veselku! Jeho manželkou se stala jeho dlouholetá přítelkyně Andraia Allsop. Svatba proběhla v jejich domě v Los Angeles, a to v den osmého výročí jejich prvního rande.

Američtí bubáci z Iowy vypustili nový klip

Slipknot vyslali do světa nový videoklip. Vznikl ke skladbě Hive Mind, z jejich poslední desky. Jedná se o hororovou podívanou, kterou režíroval perkusionista a zakládající člen kapely Shawn „Clown“ Crahan.

Krucipüsk a Kurtizány z pětadvacky spojili síly

Skupiny Krucipüsk a Kurtizány z 25. Avenue vyrážejí na společnou koncertní šňůru. Ta ponese název KruciKurvaKluci Tour 2023 a obě sdružení na nich představí nové desky. Slavnostní dvojkřest se uskuteční 10. Prosince tohoto roku ve Velkém sále pražské Lucerny.

Cirith Ungol to zase balí

Američtí heavymetalisté Cirith Ungol vydali 20. října album Dark Parade. Jejich šestá studiovka se stane zároveň i jejich poslední. Jak kapela uvedla, příští rok vyrazí na rozlučkové turné a následně svou kariéru ukončí.Komentáře

komentářů