fbpx
 Čas Rock ONLINE
Právě dohrálo:
Radio Čas Rock
Vysílání Radia Čas Rock

Novinky z Holba Rock na grilu!

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  Novinky z Holba Rock na grilu!

Festival se nezadržitelně blíží a tak pro vás máme žhavé novinky a důležité informace. HOLBA ROCK NA GRILU se uskuteční 23. – 24. července 2021.

  • Na festival můžete vyrazit na kole! Přímo před areálem na vás čeká speciální zóna, která bude sloužit k uzamknutí vašich rockových bicyklů. S hledáním vhodného místa pro uskladnění vašeho kola si tak nemusíte lámat hlavu.
  • Pokud si moc nevěříte a víte, že po několika „kouscích“ vám vypadává mobil z ruky a máte tendenci ztrácet veškeré věci, které nosíte v kapsách, máme pro vás skvělou zprávu. Před vstupem pro vás budou připraveny SAFE BOXY,  kam si všechny vaše cennosti můžete uložit. Máte tak jistotu, že tam všechny vaše věci vydrží v bezpečí až do konce festivalu.
  • Alkohol za volant nepatří, to víme všichni. Abychom vás ochránili před odevzdáním řidičáku, budou vám k dispozici alkohol testy, díky kterým si můžete ověřit, že už můžete z festivalu bez problémů a s čistou hlavou odjet. 
  • V rámci areálu festivalu Holba Rock na grilu jsme pro vás připravili plně vybavenou hudební zkušebnu. Vyzkoušet si tak můžete hraní na profesionální vercajk. Chybět nebudou ty nejrockovější hudební nástroje, jako jsou bicí, basová kytara nebo sólová kytara. Svůj hudební sluch budete mít možnost otestovat také při práci s hudebními efekty. Přijďte se podívat, jak to vypadá ve zkušebnách vašich oblíbených kapel a sami se na chvíli staňte rockovou hvězdou.
  • Pobyt na festivalové louce může často zavařit hlavu. Obzvláště pak ve chvílích, kdy vám na ni 2 dny svítí slunce. Kromě pravidelného pitného režimu a 2 velkých stanů jsme pro vás zařídili speciální ochlazovací COOL zónu, díky které se skvěle ochladíte a naberete síly na další výpravu do kotle. Připraveny budou zamlžovací ventilátory, které během dvou dnů vymlží mezi návštěvníky až 4 000 litrů vody. Kdyby ani to nestačilo, k dispozici budou hasiči, kteří nás všechny mile rádi ochladí vodním dělem.
  • Jestliže se budete chtít trochu zrelaxovat a užít si trochu klidu, můžete vyrazit do zóny Oriental Lounge. Čekat tam na vás budou vodní dýmky, chutné čaje, posezení a pohodová atmosféra, která k vodním dýmkám zkrátka patří. Ideální místo pro vyklusání po náročném paření v kotli.
  • Testování nás nemine! Jestliže jste se nestihli otestovat a nemůžete si tak napsat čestné prohlášení na základě provedeného testu, nabízíme vám možnost se zdarma otestovat v našem testovacím covid stánku. Test je zdarma pouze pro ty, kteří se v průběhu posledních 7 dní před provedením testu ještě netestovali v certifikovaném pracovišti, které hradí pojišťovna.
  • V případě, že jste se doma nebo v práci testovali a můžete negativní výsledek testu doložit, máte možnost vyplnit si čestné prohlášení o testování. Nejlepší bude, když si prohlášení vytisknete doma, ušetříte tím čas strávený vyplňováním před vstupem. Pokud nemáte možnost si prohlášení vytisknout nebo prostě jen zapomenete, budeme pro vás mít čestná prohlášení připravená přímo na místě.

Covidová výbava

Abychom festival přežili ve zdraví a bez problémů, musíme všichni dodržet několik nařízení. Všichni návštěvníci musí splnit alespoň jednu z následujících podmínek. Doložit negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní nebo doložit negativní antigenní (POC) test starý nejvýše 72 hodin.

Doložit můžete také prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dní před dnem konání akce a nebo potvrzením o očkování. Od poslední dávky vakcíny musí uplynout nejméně 14 dní. Po celou dobu festivalu musíte mít nasazený respirátor třídy FFP2 (KN95/N95). Sundat si ho ale můžete v případě, že budete zrovna pít nebo jíst, takže si udělejte místo, protože na HOLBA ROCK NA GRILU je chutného jídla a dobrého pití více než dost. Všechna aktuální nařízení najdete na COVID portálu.Komentáře

komentářů