Nepřehlédněte

Pravé rockové rádio

  • VM 87,9
  • VS 106,7
  • BR 88,9
  • OV 89,5 | 99,9
  • OP 89,7
  • NJ 91,6
Menu
 Čas Rock ONLINE
Právě dohrálo:
Radio Čas Rock
Vysílání Radia Čas Rock

NOVÉ ROCK NEWS

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  NOVÉ ROCK NEWS

Časrocková bando, přinášíme vám čerstvou dávku informací o dění v zákulisí rockových hvězd. A je toho opravdu požehnaně!

Kapela Third Eye Blind nedávno vydala svou sedmou studiovku nazvanou Our Bande Apart. Současně je venku i doprovodný dokument, ten nabízí pohled do zákulisí kapely a také na to, jak probíhaly přípravy nové desky i samotné nahrávání. Takže pokud patříte mezi fandy skupiny Third Eye Blind, můžete kromě audio stopy využít také vizuální kontakt a mrknout na jejich film.

Na konci října oznámil David Lee Roth, že nadešel čas pověsit hudební řemeslo na hřebík. Bývalý zpěvák kapely Van Halen má naplánováno posledních několik koncertů v Las Vegas a hned poté odejde do muzikantské penze.

David Lee Roth

Kapela Motörhead připravila pro své fanoušky objemný výběr toho nejlepšího, co kdy vytvořila. Napříč celou svou kariérou vybrala čtyřicet dva skladeb, které se objeví na bestovce Everything Louder Forever, s podtitulem Definitive Collection. Rozšířit si svou audiotéku a zavzpomínat na ikonickou postavu Lemmyho Kilmistera budete moci už od 29. října, kdy tato speciální edice vyjde.

Dobré zprávy přicházejí z tábora skupiny Blink-182. Jejich basák a jeden ze zakládajících členů Mark Hoppus hlásí, že rakovina je poražena! Po těžkém a dlouhém boji se zákeřnou nemocí si tak může nejen on, ale i fanoušci konečně oddechnout.

Mark Hoppus

Americká skupina Incubus chystá pro své fanoušky live stream koncertu, kdy zahrají celé své album Morning View. Toto vystoupení se bude konat 23. října, tedy přesně na den dvacet let od vydání této jejich velmi úspěšné desky. Přenášet živě do celého světa se bude z Malibu v Kalifornii, kde všechny písně vznikly a kde byly také následně nahrávány.

Judas Priest museli přeložit zbývající koncerty v rámci svého turné po Americe a Kanadě. Důvodem byly vážné zdravotní problémy, které potkaly jejich kytaristu Richieho Faulknera. Ten následně podstoupil operaci, díky které by mělo jeho srdce opět tlouct ve správném metalovém rytmu. Tak přejme Richiemu, ať se brzy dá zase dokupy, a Judasi mohou opět i s ním vyrazit mezi fanoušky.

Richie Faulkner

Nová deska skupiny Billy Talent je na cestě. Po více než pěti letech jim vyjde čerstvý materiál nazvaný Crisis Of Faith. Album vyjde v lednu, ale už nyní je k dispozici první singl, v němž si zahostoval i zpěvák Rivers Cuomo z kapely Weezer. Ochutnávka se jmenuje End Of Me a přichází v doprovodu videoklipu.

Rivers Cuomo


Komentáře

komentářů