fbpx
 Čas Rock ONLINE
Právě dohrálo:
Radio Čas Rock
Vysílání Radia Čas Rock

Na Brněnsku přitvrdí! Do éteru se valí Radio Čas Rock!

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  Na Brněnsku přitvrdí! Do éteru se valí Radio Čas Rock!

Fanoušci rockové hudby v Brně a okolí se mají na co těšit. Mapu pokrytí totiž významným způsobem rozšířilo Radio Čas Rock, které v září letošního roku získalo licenci k vysílání na Brněnsku. Nová kmitočtová síť na FM vlnách má šanci dostat pravou rockovou muziku k více než půl milionu posluchačů v Brně a části jižní Moravy.

„U Čas Rocku jsme vnímali, že jeho formát má velký potenciál v Brně a okolí. Je zde početná rocková fanouškovská základna a konkrétně v této oblasti není poptávka po rockovém formátu úplně saturovaná. Pro Radio Čas Rock je to velká příležitost. Tím spíš, že v dnešní době už není takto výrazné rozšíření pokrytí běžné.“ vysvětluje Roman Jeřábek, generální ředitel Mediální skupiny Pohoda.

Jihomoravské posluchače bude chtít Radio Čas Rock získat především díky pečlivě vyladěnému mixu moderní a klasické rockové hudby, na kterém se podílí také fanoušci a posluchači rádia, dále díky výkonům špičkových rockových moderátorů a moderátorek a v neposlední řadě díky pestré nabídce pořadů.

Radio Čas Rock je možné od pondělí 16.10.2023 naladit na těchto frekvencích:

Brno: 95,9 MHz

Horní Heršpice: 94,1 MHz

Křepice: 94,2 MHz

Mikulov: 94,2 MHz

Javůrek: 94,2 MHz

Holubice: 96,1 MHz

Vyškov: 91,9 MHz

Drysice: 88,6 MHz

Slavíč: 90,2 MHz

Partneři:Komentáře

komentářů