fbpx
 Čas Rock ONLINE
Právě dohrálo:

METALOVÝ PÁR ROKU!

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  METALOVÝ PÁR ROKU!

Hledáme METALOVÝ PÁR ROKU 2023, zapoj se!

Metalshop, tedy největší tuzemský prodejce módy pro metalisty, právě rozjíždí svou soutěž Metalový pár roku 2023! Žiješ v metalovém páru? Zaregistruj se, sbírej pro svou fotku hlasy od ostatních metalheads a odnes si brutální nálož cen v celkové hodnotě přes 20000 Kč!

Metalshop dlouhé roky vyhlašoval nejkrásnější metalistku pod názvem Miss Metalshop, kterou posléze vystřídala anketa o nejpohlednějšího muže nazvaná Metalista roku. Nyní nastal čas spojit vše dohromady: Soutěž Metalový pár roku 2023, a s ní i parádní metalové ceny v hodnotě 20 000 Kč, je tady!

Registrace soutěžních fotek je možná do pondělí 9. října. Následné internetové hlasování bude potom probíhat v termínu od 9. do 23.10.2023. Celkem budou odměněny dva soutěžní páry: Výherce internetového hlasování + Absolutní vítěz, a tedy Metalový pár roku 2023, kterého vybere šestičlenná porota z TOP10 po internetové části hlasování. Malou slevu od Metalshopu pak dostane na svůj e-mail každý hlasující, nikdo tedy neodejde s prázdnou.

Čas na registraci běží, neotálej!

WEB: https://metalcouple.metalshop.cz

WEB SK: https://metalcouple.metalshop.skKomentáře

komentářů