fbpx
 Čas Rock ONLINE
Právě dohrálo:

ROCK NEWS 68

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  ROCK NEWS 68

Flotsam And Jetsam nabízí druhou degustační ochutnávku

Americká kapela Flotsam And Jetsam po třech letech přichází s novou deskou. Ta ponese název I Am the Weapon, vydání je naplánováno na 13. září a bude obsahovat jedenáct skladeb. Jednou z nich je i singl Primal, ke kterému natočili také videoklip.

U Hentai hledají nového klávesáka

Kapela Hentai Corporation hlásí změny v sestavě. Není to tak dávno, co se rozloučili s baskytaristou Durexem. Nyní po šesti letech u souboru ohlásil konec také klávesák Adam Novotný, alias Pavarotti. Ten se chce věnovat více rodině a jiným projektům.

Temné rituály u Heilung

Fanoušci uskupení Heilung budou moci vidět záznam jejich vystoupení. 9. srpna vyjde živák LIFA Lotungard, který se natáčel v přírodním amfiteátru Red Rocks nedaleko amerického Denveru. K dispozici je ochutnávka v podobě skladby Truast.

Taylor Momsen kousl netopýr

Nepříjemnou příhodu zažila Taylor Momsen. Zpěvačku kapely The Pretty Reckless kousl do nohy netopýr. Stalo se tak na pódiu přímo během koncertu ve Španělsku. Následně zpěvačka zamířila do nemocnice a musela absolvovat očkování proti vzteklině.

Dream Evil vypouští ochutnávku z nové desky

Dream Evil se rozhodli vzdát poctu všem metalovým hrdinům. Učinili tak ve skladbě Metal Gods, ke které natočili také videoklip. Tato švédská kapela zároveň potvrdila, že 26. července vyjde pod názvem Metal Gods i jejich zbrusu nové album.

Rock For People je za dveřmi

Už za pár dní vypukne festival Rock For People! Brány areálu v hradeckém Parku 360 se otevřou ve středu 12. června. Fanoušci se mohou těšit na koncerty kapel jako Bring Me The Horizon, The Offspring, Sum 41, Parkway Drive, Avril Lavigne a přes 120 dalších interpretů.

Skladba od Bon Jovi se dočkala miliardy přehrání

Hitovka kapely Bon Jovi dosáhla dalšího milníku. Do takzvaného Billions Clubu se zařadila jejich písnička You Give Love A Bad Name. Toto ocenění si vysloužila za to, že přesáhla miliardu streamů na Spotify.Komentáře

komentářů