fbpx
 Čas Rock ONLINE
Právě dohrálo:

10.ročník Ostravy v plamenech oslavíme 3.srpna 2024 s Philem Campbellem

Právě jste: Radio Čas Rock  /  Aktuality  /  10.ročník Ostravy v plamenech oslavíme 3.srpna 2024 s Philem Campbellem

Jubilejní 10. ročník Ostravy v plamenech se uskuteční v sobotu 3. srpna 2024 a nabídne kapely z celého světa
Prvním ohlášeným headlinerem je britský hudebník Phil Campbell, o kterém můžeme bez přehánění říci, že psal světové dějiny rocku. Proslavil se jako člen legendárních Motörhead, kde drtil kytaru od roku 1984 až do Lemmyho úmrtí v roce 2015. Prvním albem které nahrál s Motõrhead bylo dnes již legendární „Orgasmatron“ (1986). V současné době brázdí světová pódia se seskupením nazvaným prozaicky PHIL CAMPBELL AND THE BASTARD SONS. Jak název napovídá, členy kapely jsou jeho 3 synové Todd (kytara a harmonika), Dane (bicí) a Tyla (basová kytara). Tito Philovi „Bastardi“ doprovázejí zpěváka Joela Peterse a dokážou udělat pěkný nářez 
Další 2 headlinery prozatím ponecháme pod rouškou tajemství. Budou stát zato!!! 
Máme velkou radost, že se nám podařilo získat do programu formaci MOLYBARON (Francie / Irsko), která vznikla v roce 2014 v Paříži. Zaškatulkovat tuto kapelu je poměrně složité, protože jejich hudba je mimořádně barvitá. Dle odborné veřejnosti patří jejich produkce do kolonky alternativní metal až progresivní rock. Tak si vyberte… Každopádně MOLYBARON patří k tomu nejzajímavějšímu v rámci rockové hudby z posledních let a vidět je naživo bude obrovský zážitek. Jejich albová novinka „Something omnious“ sklízí jen ty nejlepší recenze. 

Dále uvidíme: BLAX (Itálie), české FORREST JUMP, ADAMS PARADE (Austrálie), AMALGAMA (ČR/Nizozemí/Ukrajina), MERKÚR (Island)


První vlna vstupenek bude v prodeji od 11.listopadu za v limitované sérii za 990, Kč v síti Ticketportal 

Phil Campbell and the Bastard Sons
MolybaronKomentáře

komentářů